Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mazda 6 Sport '06


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mrkrzysiek, w finale będzie lepiej,

HXL, nie przesadzaj, że Twoje Lambo jest złe, materiał felg tylko trochę popraw i będzie miodzio :)

kome, tylko miejscami? dzięki za komplement ;)

hindus, :PP

Pawelkos, bęędzieee, będzie kurna :]

Knysha, sobie na pewno :)

 

Miałem się dzisiaj zająć wnętrzem ale zabrałem się najpierw za oponki i cały dzień mi na nie zszedł...

 

03resof6.gif

 

Brakuje jeszcze napisów pod bieżnikiem ale nie planuję dużych zbliżeń na te miejsca więc może się obejdzie.

 

Pozdrawiam.

 

[edit]

 

Dla zainteresowanych... opona ma ok. 45000 trójkątów, wszystko jest modelowane, lekki bump dałem jedynie w miejscu, gdzie powinny być napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób lepiej te napisy może chociaż to uratuje tą cienką oponę ;)

 

ehhhh 3 raz edytuje to zdanie bo jakoś nie po polsku mi wyszło ciekawe dlaczego ;)

 

ps. sorki Knysha wino to nie moja subkultura (chciałm napisać coś innego ale i tak sie nie przejmiesz a spam jest był i bedzie amen)

 

ps2. Loozack tak jak to umówiliśmy masz czas do jutra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sikham, ups, chyba zapomniałem o umowie...

kliment woroszyłow, heh, nie powiedziałbym tak, każdy model można zrobić dobrze lub źle i nie ma znaczenia czy to będzie żelazko, budzik, twarz czy samochód, ale miło, że tak uważasz ;)

Touch, nic oryginalnego nie wymyśliłem :) zrobiłem jeden segment bieżnika po czym powieliłem go odpowiednią ilość razy, zawinąłem za pomocą modyfikatora "bend" i dopasowałem do opony,

mrkrzysiek, ta, i może jeszcze powietrze w oponie :]

HXL, Georgas, "wnętrze" już zrobiłem, ale absolutnie nie ma się czym chwalić więc szyby są bardzo przyciemnione...

 

23resmn7.jpg

 

RA, dzięki :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ludziska ale dzisiaj nic nowego nie będzie, jednodniowy urlop sobie zrobiłem ;) Jutro wezmę się za poprawę tego wnętrza bo strasznie kłuje w oczy, a teraz co najwyżej mogę wrzucić render z wczorajszych testów...

 

26resqg1.jpg

 

Dodałem "wnętrze", zmieniłem opony a oprócz tego trochę pokombinowałem z materiałem felg i przednich lamp.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności