Skocz do zawartości

POJAZD 3D: HUMVEE


kozioo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Coraz lepiej to wygląda. Ogień powinien być, według mnie, trochę bardziej intensywny. Dodaj np. jakiegoś glow`a albo coś w tym rodzaju. Jeśli chodzi o dym to według mnie powinno być tam zdecydowanie więcej cząsteczek (koniecznie rendering type na raymarcher). Poza tym spróbuj zmienić typ cząsteczek na metaballe. Powinno to dać lepszy efekt.

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę chyba zadurza ta mgła :P. Teraz wygląda to jak jakaś burza piaskowa albo coś w tym rodzaju. Na twoim miejscu dałbym ją znacznie rzadszą w kolorze błękitnym. A nad tym dymem musisz jeszcze trochę popracować :].

Praca zapowiada się bardzo ciekawie także czekam na kolejne updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały efekt psują te particle, które znalazły się najbliżej kamery. Na lewo od samochodu na linii horyzontu wg mnie wygląda ok. Ale może się myle. Mam cały weekend na wytężoną prace, więc wszystko może się jeszcze zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje podmuch wiatru z piaskiem i takie jak by mini trombe powietrznom (na discovery oglondalem :D )

bo burza piaskowa jakas taka wg mnie slaba, pojazd bardzo ladny. Na maila ci podeslalem fajnego screena z tym samochodzikiem. A i nie lepiej by bylo zrobic jak by jechal po wydmie w bardzo upalny dzionek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci proponuję zmienić scenerię... może zrób go jednak na ulicy z jakimś budynkiem w tle ?? bo ta pustynia to chyba wyższa szkoła jazdy :) chociaż z drugiej strony jak będziesz się męczył nad tą pustynią i w końcu uda ci się osiągnąć cel to doświadczenie ci podskoczy, że ho ho :D (experience +1000, new abilities unlocked :)) trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa mistrzem.

No więc według mnie powinieneś darować sobie robienie tego typu efektu poprzez tworzenie pojedynczych ziarenek piasku. W ten sposób raczej nie osiągniesz dobrego efektu. Ziarenka powinny być mniejsze oraz powinno być ich znacznie więcej. Do tego trzeba by było użyć motion blura a to już jest śmierć dla przeciętnego kompa (wiem coś o tym gdyż aktualnie próbuję robić deszcz). Trudno jest mi coś doradzić, ponieważ nigdy nie robiłem burzy piaskowej. W każdym bądź razie wydaje mi się, że piasek powinien przypominać nieco lekki dym sunący po ziemi. U ciebie piasek wygląda jak jakieś zakłócenia albo coś w tym stylu.

Może zmień koncepcję i ustaw tego hummera w pobliżu jakiegoś budynku albo po prostu daj go w jakieś zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 4 moze 5 /10 :/

 

- nie czuc klimatu :( moze dlatego ze to render bez samochodu i ciezko wyczuc.

- miejsce gdzie piasek nachodzi na ulice (jakby sie textura powtarzala ?), wyglada to malo realistycznie.

- brak czegos w tle zeby zniknal efekt pustki (wiem ze to pustynia no ale...). Dasz tam samochod i tak zostanie? moze cos w PS dorobisz recznie w tle? jakis zolnierzy czy moze jakies helikoptery?

- dodaj slady piasku na tej ulicy.

 

To chyba wszystko co mi sie poki co nie podoba :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda:) ale faktycznie jakieś takie.... no troche niezbyt ciekawe:/. A co byś powiedział na to, żeby umieścić go w takim wojskowym namiocie (mam na myśli te takie kamuflujące, z takiej siatki zrobione a nie takie normalne) tak żeby w nim tam sobie twój Humvee stał a obok jakieś beczki z paliwem, narzędzia & other stuff?:)

 

Pozdrawiam: Lucas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze z hummerem

PS. Zastanówcie się nad otoczeniem. Nie to, żebym coś sugerował, ale.. :]

PS: sorki za ten kwadracik brazilowski, ale przez przypadek puściłem render z multipass efect i nie chciało mi się czekać, żęby kilkanaście razy zrenderowało scenke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam okropny problem z maxem. Nagle zaczął dodawać jakies błędy do plików i teraz te sie nie chcą uruchamiać. Teraz lamerskie pytanie:

Czy to może być dla tego, że mam na raz 2 maxy (5 i 6)?? A na razie nie moge odinstalować piątki, bo pod 6 nie działa brazil, ani simbiont... No i tym sposobem robie forda w 6 a hummera i skorpiona w 5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności