Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW 7


ozzyslip

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH]35170[/ATTACH]Witam. Zgodnie z tym co napisałem w temacie z moim ferrari rozpoczalem prace nad prostszym autkiem i ostatecznie wybralem BMW 7. a oto pierwsze rendery maski nad ktora siedzialem caly bozy dzien meczac siatke (zdaje sobie sprawe ze jest krzywo gdzieniegdzie ale naprawie to ) z gory dzieki za komentarze :)

tu jest referka :bmw7series2003modified9we.jpg

 

tu siatka

:siatadlapiotra25wn.jpg a tu render z mirror'em siatadlapiotra4kl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pecet jakos sobie poradze :) rownie dobrze moglbym zaczac od malucha i tez mialbym z czyms problem :) od czegos trzeba zaczac a dla mnei ta beemka jest prostsza od ferrari.aha no i powiedzcie co sadzicie o tym co zrobilem dotychczas

gdzie jakies babole lub cos i ogolne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieomieszkam skomentowac bo lubie BMW:)

 

Z tym nadkolem...juz jest krzywo, tzn nie bedzie pasowac do maski. Czy to jest calodzienna twoja praca?

Powodzenia rowniez:) Jak skoncze moje RSX to tez sie rzuce na cos podobnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moze nie c alodzienna ale z 5h nad tym siedzialem (szczegolnie ulozenie siatki do grilla) a z tym nadkolem to nawet nie zaczalem go modelowac poprostu przeciaghnalem edge od swiatel zeby zakonczyc na drzwiach a vertexow nie dotykalem jutro zajme sie nadkolem i moze cos z tego bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrobie skrobie i jakos idzie...maly update :) poprawilem to o co prosil mnie JohnZi tlyko co do swiatel to prosilbym cie zebys zaznazyl mi gdzie jest krzywo kolo tych swiatel (paint albo cus). Z grillem powalczylem i jest on w tej chwili taki sam jak na blueprincie wiec powinno byc ok :) babola sprytnie zlikwidowalem :)

siatadlapiotra0cq.jpg

i siatka.. :

siatadlapiotra23hi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH]35168[/ATTACH]no tak rzeczywiscie z 5 linii mozna usunac i wlasnie to zrobilem ;] przy okazji updacik maly zrobilem dalsza czesc zderzaka i te "linie" na nim i tu moje pytanie jak zrobic zeby to zaznaczone czerwonym bylo ostre (aha no i caly czas zbieram opinie o zalazku mojej pracy :)

siatadlapiotra9vg.jpg

siatadlapiotra21ix.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropsinski: musialem tak zrobic bo tam byl chamfer i musialbym go kopiowac do samego grilla a to zawarzylo by na odwzorowaniu tego auta i siatka by sie zagescila glupim chamferem :)

Diesel: skonczyc skoncze napewno bo am motywacje m.in. dizkei temu forum :)

aha i gdzie jest ta siatka za gesta i moze cos dokladniej o bledach...? jutro kolejny update :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki maaly update po dzisiaejszym dniu zeby nie byulo ze nic nie robie ;) Zrobilem obwodke do grilla i poprawilem krawedie zderzaka no i przede wszystkim WIELKI RESPECT dla XaoC'a, ktory pomogl mi baaardzo przy grilllu a mianowicie.. napisal dla mnie tutoriala ktorego mozecie popbrac stad : http://rapidshare.de/files/22790922/BWM.exe.html poprostu wielkei dzieki ziomus!! chcialbym zeby wszycy uczestnicy tego forum tak pomagali ;) aha no i moje wypociny :

siatadlapiotra6ui.jpg

i siatka:

siatadlapiotra26su.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj udalo mi sie dorobic dolna czesc zderzaka i troche nadwozia:

siatadlapiotra1mk.jpg

 

i siateczka:

siatadlapiotra27kg.jpg

WIELKIE DZIEKI dla Xaoc'a za pomoc i motywacje :) wolno idzie ale staram sie zrobic wszystko jak najdokladniej :) bede wdzieczny za bardzo krytyczne komentarze :)

ps. zasrane nadkole zagesilo mi siatke... wrrrr chyba dopiero w kolejnym modelu nadkole bedzie dobre:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba za gęsto nie jest ale krzywo to napewno:) zderzak może by jeszcze przeszedł w tłumie, ale światła to chyba za duże i nie kształtne, tak samo jak te dwie dziury na środku, z nadkolem też się niepostarałeś... tak ogólnie to maska też jest krzywa i na początku nie idzie tak odrazu do góry i ta dolna krawędź wytłoczenia na masce nie jest taka ostra...sory jeśli Cie zdołowałem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) niue bylo mnie przez te 4 dni (pojechalem sobie ze znajomymi na ryby ) zaraz po powrocie siadlem do pracy i zaczalem poprawiac to co nawrzucal tu pecet... lecz mam jedno pytanie.. gdzie maska jest krzywa ? i nadkople bede jeszcze poprawiac... odrazu mam do was pytanko... jak zrobic fajny render autka w vray'u(chodzi mi o przestaienie samego skonczonego modelu- zero tekstur) ?? robic jakes studio czy tylkoduzy plane na ktyorym ebdzie stalo auto ? aha no i co z oswietleniem i ustawieniami :) pomozcie plz :) a oto moja poprawiona (mam nadzieje) praca :)siatadlapiotra9oq.jpg

kurde ten imageshack strasznie duzo ziarna dodaje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności