Skocz do zawartości

Trailer "Arki"


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Na Filmwebie pojawił się trailer "Arki"- nowego filmu animowanego Grzegorza Jankajtysa. Trailer mozna zobaczyć tu ale wcześniej trzeba zalogowac się do serwisu.

po.7089932.jpg

 

Oficjalny news:

 

Ruszyła strona nowego krótkometrażowego filmu pt. "Arka" Grzegorza Jonkajtysa. (thearkfilm.com).Na stronie można obejrzeć zwiastun promujący produkcję, jak również garść informacji na temat obrazu i jego twórców. Jeszcze w tym roku "Arka" pojawi się w polskich kinach i będzie wyświetlana przed wybranym filmem pełnometrażowym, a z początkiem przyszłego roku rozpocznie podróż po międzynarodowych festiwalach. Warto również, iż to nie ostatni film o jakim usłyszymy. Po wejściu na stronę warto spojrzeć na dół i zapoznać się z nowymi tytułami Platige Image.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oczywiscie nei da sie w zaden przyzwoity sposob sciagnac trailera ani obejrzec, strona oficjalna dziala byle jak (poszla w komplecie tylko pod ie bo pod mozila sie zwyczajnie wyspala i zarzuciala mnei zalacznikami po 2kb)

a na tej drugiej stronie trzeba sie rejestrowac zeby obejrzec reklame

 

no jesli sie mam naskakac i stanac na glowie zeby obejrzec reklame to dziekuje, poczekam az pelna wersja zagosci na emuli i ocenie jako calosc skoro tworcy uparli si enei pokazac mi zajawki,

 

obrazki sa wypas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tularis, ja wiem ze moge sie uprzec i sciagnac, ale uparlem sie zrobic to przez winME (w koncu to ciagle dzialajacy system) a quicktime w nowej wersji ktora tam jest wymagana dziala tylko pod 32bity, to znaczy ze jestem wrednym konsumentem ktory uparl sie ze producenci beda zamieszczac reklamy w odpowiadjacych mi formatach, to ze moge sobie to zgrac i skopiowac na drugiego kompa nei zmienia faktu ze jestem konsumentem a to znaczy ze jestem leniwy i nie uznaje dziel ktorych nei da sie obejrzec jednym kliknieciem

 

rip calosci z emuli z pewnoscia da sie obejrzec jednym kliknieciem, co spowoduje ze oczywiscie nie kupie wersji "jak to zrobiono" ktora z pewnoscia sie pojawi, bo beda kojarzyc producenta ze zlosliwym kolesiem ktory i tak nagrywa wszystko w formacie ktorego nei moge otworzyc,

 

elephant dream bylo w kilku roznych formatach... jakos sie dalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, a nawet lepiej. Bardzo sympatyczne są ujęcia z mikroskopu, statki trochę przypominają transatlantyk z "Trio z Belleville". Trailer naprawde roi wrażenie.

 

No i szykuje się kolejna animacja na którą warto wydać te 12 pln by po kilku minutach wyjść z kina ;) No chyba że będzie lecieć przed Piratami 2, lub Supermanem :D

 

 

Co do strony, to mi działa bez problemu pod ognistym lisem, ba moge nawet zapisać sobie qt bez problemu, nie rozumiem tych jęków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vv3k70r: Khe, khe, drogi Trollu, a nie przychodzi Ci do makowki, ze Grzesiek prawdopodobnie bedzie czytac Twa wypowiedz, bo to forum, o ile wiem, jest mu znane. I zwyczajnie zrobi mu sie przykro, bo z gory zapowiadasz, ze ukradniesz jego film? - Usprawiedliwiasz to swoim lenistwem. Spoko. Arki nie musisz lubic ani jej autorow, mozesz sobie byc leniwy, trailer nie musi Ci byc potrzebny do niczego. Wszystko OK. Khe, nikt Ci tez nie zabroni przeciez tego zrzynac na emulu, co robisz w swojej sypialni to Twoi interes.

Co wiecej nikt Ci nie broni zwrocic uwagi autorom strony, zeby przygotowali bardziej znosny format. Taak. Prosze bardzo. Jest wiecej niz prawdopodobne, ze by zareagowali.

Ale mowienie bezczelnie facetowi , ktory jednak cos robi w tym swiatku i nie siedzi tylko na tylku koszac kaske, ze sie pyknie jego wielomiesieczna prace jednym klikiem, bo tak jest Ci wygodnie - mowienie tak wprost to zagranie buca a nie konsumenta, a chcialbym wierzyc ze buce tu nie zagladaja.

Grzesiek jest stad, robi grafe od lat. Jest nasz. Oszczedzmy mu tego.

 

Zanim mi zaczniesz ogniscie odpisywac, przeczytaj jeszcze raz, bo nie mam ambicji Cie obrazac, wolalbym tylko, zebys takie pomysly zachowal dla siebie.

 

salut

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj, jest parę mocnych kadrów ;)... Szkoda że jeszcze pewnie sporo czasu przyjdzie poczekać.

 

vv3k70r- dziwny z ciebie gość, z jednej strony rzucasz na forum śmierdzącego-starego gniota z dopiskiem że jak ktoś chce obejrzeć płynnie to niech sobie rekompresuje... Z drugiej strzelasz takie teksty... No brak mi słów po prostu. Troszkę konsekwencji czy chociaż przyzwoitości... Bleh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością na film :) oby wyświetlali go w Opolu gdzieś, ale jak będzie trzeba to do wro się podjedzie ;]

kadry robią wrażenie.

co do strony to mnie nie chodzi na lisku i na operze 0_o

nie wiem co to za kłopot zastosować się do standardów w3c :/ mam nadzieję że ktoś pójdzie po rozum do głowy i coś z tym zrobi, bo chciałbym jednak obejrzeć ten trailer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności