Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Concept Car


tymko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Noo, bardzo pięknie, szczególnie drugie ujęcie. W pierwszym z kolei co sie rzuca w oczy to oszczędność przy projektowaniu maski;) Widziałbym tam jakieś wloty powietrza, choć nie wiem, czy silnik czasem nie jest z tyłu, ale who cares, może mieć dwa;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym ja wiedział to bym siekał cudne renderki co chwilę ;) nie wiem jakie są ustawienia lakieru, ani studia więc nie powiem co poprawić, jedyne co moge zasugeroiwać, to na te odbijające światła (jeśli to plane z mat Vraylightmtl) dać może gradienta jakiegoś, żeby nie było jednolite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej trzymam się twierdzenia, że maska w porównaniu do reszty jest po prostu nudna. Nawet znaczek z przodu myślę, że spełniłby swoje zadanie i dopełnił formy. Teraz to jest obłe i tyle. Dół, część z wlotami - świetna, góra już mało atrakcyjna. Przyznaję, w czerni wygląda to już lepiej. Pokuś się o ciekawy znaczek 'marki' i będzie dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że kwestia nie tkwi w lakierze a bardziej w otoczeniu, wiesz aby lakier zapracował należycie, muszą sprzyjać temu warunki takie jak oświetlenie i otoczenie w sensie tego co się w nim odbije. Brzmi to banalnie ale, dobranie tego jest kłopotliwe i wymaga sporej wprawy w realu fotograf łatwo może po improwizować, panem Geniem który przesunie co trzeba a tu hehe Genio się ociąga i trzeba długo poczekać nim zobaczymy efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że kwestia nie tkwi w lakierze a bardziej w otoczeniu, wiesz aby lakier zapracował należycie, muszą sprzyjać temu warunki takie jak oświetlenie i otoczenie w sensie tego co się w nim odbije. Brzmi to banalnie ale, dobranie tego jest kłopotliwe i wymaga sporej wprawy w realu fotograf łatwo może po improwizować, panem Geniem który przesunie co trzeba a tu hehe Genio się ociąga i trzeba długo poczekać nim zobaczymy efekt

Dobrze mówisz.

 

Tymko fotografowanie studyjne samochodu w realu jest naprawdę wielką sztuką. Gdzie trzeba zadbać o wszystko od fotografa i jego aparatu, statywów i oświetlenia, ścian, sufitu na podłodze kończąc - a wszystko to odbija się bezlitośnie w lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze u mnie lakier testowałem z kilka godzin, oczywiście mając juz jakies doswiadczenia z poprzednich modeli a reszta dni(tygodni) testy studia, a i tak nie potrafie uzyskać tego co bym chciał, ale twój lak juz zaczyna już bardzo ładnie wyglądać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz lepiej. Te małe studia co powyżej pogubiły nieco kontrast ale po wyczynach Wiktora zaczynam myśleć że w vrayu to norma ;)

Scenka moim zdaniem bardzo żywa. Oczywiście trzeba podciągnąć jeszcze tekstury, trochę zaśmiecić itd ale ładnie ona pracuje. Z resztą auto w studio się marnuje w akcji to co innego :] wiec spokojnie możesz dalej w tym kierunku jednak wyprzedzisz wówczas zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności