Skocz do zawartości

POJAZD 3D: HONDA CRX TUNING


SCORPI

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin_ps --> Ale ja nei uzywam hdri :) uważam żehdri to tylko taki bajer nie potrzebny wsumie... chociaż sa nawet ładne mapy hdri ale zwykłe też takie znajdziesz :P co prada troche mniej

Phantom ---> dzięki poprawie :) a jak za to nic nei dostane to i tak bede sie cieszył z tego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nu Scorpi zlituj sie i nie dawaj takiego ziarna na tych renderach...

Prawda i tak wyjdzie na jaw:)

 

Zrób może też render z jednolitym otoczeniem, żeby refleksy na wozie były płynne:) chociaż nie mam żadnych złudzeń co do tego czy jakakolwiek część karoserii jest pofalowana;P

 

pozdrawiam

 

PS. znowu mnie zablokowałeś na GG :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Scorpi jest tak, że otwierany dach jest zdajesię montowany seryjnie w hondach CRX...był. więc fajny było by to tam dać, pozatym to spory bajer, szczególnie przeszklony.

Jeszcze ten cypelek na tyle dachu. to jest pewnie wiesz spryskiwacz tylnej szyby. Jednak tylne wycieraczki w CRXach są usówane w pierwszej kolejności podczas tuningu:) dodatkowo panuje moda na jak najgładszą powierzchnię karoserii. Proponuje usunąć spryskiwacz krótko mówiąć;)

 

A lakierowany silnik- cudo....ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lexus look...niestety do CRX takich nie ma :(

 

jak to nie będzie wycieraczki?? Ej no...wycieraczka to podstawa...musi być bo mandat się dostanie :D

 

scorpi daj spokój z tą szaczownicą...bo nie dość że to wyszło już dawno z mody to i jeszcze obleśnie będzie wyglądać :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewazne [no] Wazne ze model jest ogolnie ładny a małe błedy sie poprawi ... Weim ze to forum jest moze i poto zeby sobie pomagac ale ja juz dostaje oczoplasu od wypowiedzi: a co to ?? a co taz kreska ? a co to za dziurka ?? oooooooooo BUG !! :mad: Sorry ze zasmiecam posta CRORPIEMU :P Ja zrezygnowalem z umieszczania modeli na forum bo mi sie niedobrze robilo jak ktos wytykal mi bledy o ktorych wiedzialem i poprawił bym je. Wazne ze model jest ladny [papapa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie z nikim sprzeczac na ten temat tylko nie podobaja mi sie wypowiedzi w ktorych autor zarzuca jedynie jakies niedociagniecia nie chwalac przy tym wogole wykonanej pracy. Nie mowie akurat o tej pracy bo nie sledzilem rzebiegu rozmowy ale wiem ze zdarzaja sie takie komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem, o co ci chodzi mc-Maxim. Po to się wrzuca prace na wipa, żeby inni wychwytywali bugi (między innymi). Nie wiem, może tobie to przeszkadza, ale mi bardzo pomagają w pracy takie właśnie komentarze. Kiedy długo się siedzi nad jakimś modelem to z czasem przestaje się po prostu widzieć błędy, albo widzi się błędy tam gdzie ich tak naprawdę nie ma. Nikt przecież nie robi tego na złość. Jest to raczej przejaw zainteresowania się czyjąś pracą. Chęć pomocy.

Ale żeby nie być tak zupełnie OT to napiszę, że model jest (jak zawsze u Scorpiego) świetny.

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności