Skocz do zawartości

Scena 3D: Złote życie żaby ;]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co do zlota to hmmm nie wiem piersconek mojej dziewczyny ma taki sam kolor a jest definitywnie zloty (wiem bo sam kupowalem :P) to nie wiem co w nim jest nie tak ! Ostrosc tak moze z dofem przesadzilem ale final renderowski dof nie dosc ze jest zaje...cie wolny to i raczej kiepski ! A kompozycja phii co wy z ta kompozycja tak mi sie podobalo i tyle fajrant :P

 

XaoC ty pedancie :P ona po prostu lubi stukac paluszkami o podloze i wlasnie to robi a ja ja z aparatem przylapalem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaba mało żabia.. to przez brak szczegółów.. nie ma np. charakterystycznego bumpa na ciele.

Poco podłoże jest też „złote”.. : /

To samo render.. :/ hm widywałem lepsze w FR ;) dof przesadzony..

 

Ogólnie nie jest źle . Praca wymaga tylko dopieszczenia.. i poprawy renderu (zwłaszcza „złoto” )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki

Co do zlota przygladalem sie paru przykladom i jedne sa takie drugie takie ale troche podbije kolorek zlota :]

Co do bumpa to raczej nie bardzo bo ona z zalozenia miala byc zlota wiec dlatego tez nie pokusilem sie o bumpa o teksture i o ostrzejsze ksztalty !

Co do DOFa masz racje za ostry ten dof dalem !

A co do rendera to moze i masz racje ale bylem zmuszony uciac tu i tam np: trawa nie ma GI i nie oddzialywuje na nia slylight bo po dolozeniu dofa przez trzy dni wyrenderowal mi 1/7 pracy wiec sobie darowalem :]

Wiec wlacze jeszcze dzisiaj renderka i podmienie zdjatko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliz... material złota naprawdę wymaga dopieszczenia, bo wbrew pozorom nie jest on taki łatwy. Poza tym zmień podłoże. Trawy z tyłu też daj zielone.

Ja bym tą żabkę postawił na postumenciku, dał jej koronę, nieco dopieścił model i obok dał prawdziwą żabkę, która by zdziwiona patrzyła na tą złotą...

Albo na przykład kilka takich żabek, oddjących hołd tej złotej.

Ale to by wymagało zmiany tytulu. Czołobitność nie pasuje mi do złotego życia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calosci podoba mi sie tylko model zabki mimo ze brak na nie szczegolow, zloto za bardzo takie hmm mleczne ? za duzy DOF , w ogole malo ciekawy pomysl na scene, za to podobaja mi sie pomysly Shogun'a wiec moze posiedz jeszcze troche i zrealizuj ktorys z nich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem praca zrobiona dla relaksu owszem nie zachfyca ale wcale nie miala jest po prostu prosta scenka ze zlota ale Gniotem bym jej nie nazwal ale widac niektozy tak twierdza !

Komp to stary poczciwy atlon 1,7

Ze scenom radzil sobie niezle ale jak tylko dolozylem dofa wtedy wymiekl !

 

Kuciel a to dlatego ze dawno tam swojej pracy nie umiesciles :P

 

Shogun 3d calkiem niezle pomysly zrealizowal bym je moze w wiekszosci ale po prostu chcialem taka prosta scenke ale co do korony to definitywnie sobie nie daruje i ja zrobie ! Dzieki

 

Mintrill bardzo pouczajaca uwaga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaba jest spokrewniona z Midasem, więc ziemia jest złota...

 

Koronka ok, choć ja bym ją nieco rozszerzyl u podstawy, ale klimat trzyma. :)

 

Złoto już lepsze, ale nadal jeszcze nie to. za malo w nim ciemnych rfleksów, przesuń gammę do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie choc jedeno pozytywne stwierdzenie co do mojej pracki bo widze ze reszcie nie pasuje klimat :] ale najwazniejsze jest to ze wcale nie musi :P

 

Shogun dzieki ale tak juz ja zostawie ,te odbicia moglem zalatwic hdrka ale wybralem taka jak najbardziej delikatna zeby pasowala bo jest na dworzu !

 

Ale i tak dzieki za wszelkie komentarze te pozytywne i negatywne !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności