Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia


skiki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pewnie ze nie jest zle, jest calkiem fajnie. choc brakuje jeszcze czegos, ta podlaga taka pusta, czysta, nic na niej nie ma. to mi najbardziej przszkadza. troche za mocne swiatlo w oknie, a tak poza tym to chyba dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko..jak dla mnie ona jest po prostu nie praktyczna. Nazywam je "zbieraczami kurzu" :) Ani to na polke sie nie nadaje, ani na kwiatek, tym bardziej przy tych drewnianych beleczkach tworzy dziwna dziure, a poza tym zaciemnia jakos. Mam prosbe. Podaj w miare szczegolowo ustawienia renderera:) Z gory dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą ostatnią wersję zrypałeś. Krzesło do wymiany, blat o wiele cieńszy i może na chromowanej, a nie na drewnianej nodze. Także światło nad kuchenką za mocne. Jeśli chodzi o ten blat, to może zarzucę Ci dzisiaj fotkę, jak jest u mnie :p tylko nie wiem czy aparat wysiadł, czy tylko akumulatorki padły;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna wizka. Trochę sie jednak poczepiam: kuchenka włazi na półkę, ale to wina projektanta. Stół w porządku, ale krzesła to nieporozumienie jakieś - znowu projektant, ale za to ich ustawienie - zauważ, że noga krzesła zbiega sie z nogą stołu, a druga z krawędzią sciany - postaraj sie to odrobinę przesunąć. Poza tym na stole ustawileś jakies kieliski, winko itp a pozniej oparciem to wszystko zasłoniłeś.

To oczywisćie pierdoły. Praca ma przyjemny klimat, podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja będę się uperał przy chromowanej nodze;D Sprawdź chociaż, zawsze możesz zmienić ;D Jeśli się zdecydujesz nie zapomnij, na końcu chromowanej nogi dodać czarnej plastikowej 'stópki' ;P Hehe, nie ma to ja czepiać się pierdół;) A w poszukiwaniu krzeseł może pomoże Ci http://www.e-interiors.net

Trzeba się zarejestrować, ale to nie boli;)

 

EDIT: Widok za oknem, jak najbardziej na tak, chociaż pewnie ktoś może się przyczepi, że powinien być lekko przepalony(?) Dla mnie OK;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12dzienew3.th.jpg

 

mini update: nowe krzeszło ... myslicei ze dobre czy szukac czegos innego ;>

ps. teraz update'y beda czesciej poniewaz dorobiłem sie nowego sprzetu i rendery bede mogl robic o wiele szybciej... ten render zajal 20 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

updejt, popracowałem glownie nad poprawnoscia shadingu, ten render bedzie ostatecznym renderem dziennym, zrobie nocny i pracka leci do finished... jednak jesli ktos znajdzie bledy to bardzo prosze o wskazanie, komentarze mile widziane :)

naforummaefmi2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

calosc prezentuje sie fajnie, nawet lepiej niz fajnie. Przyczepilbym sie jednak do tej "butli" na stole:

- dziwne proporcje;

- przydalaby sie jakas etykietka;

- no i ostatnie, najwazniejsze w moim odczuciu - shader. Brakuje jakiegos refleksu i zbyt intesywny kolor...

Ale to wszystko moje zdanie ;), ogolnie pracka na plus...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności