Skocz do zawartości

Scena 3D: Moja kuchnia


JohnyCa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

JohnyCa - na początek Ci napisze że naprawdę postępy robisz naprawdę niezła pracka powstaje, a teraz odemnie co ja bym proponował Ci zmienić

- krawędz pomiędzy scianą a sufitem jest za ostra w porównaiu do krawędzi między ścianami

- grzejnikowi i rurom dał bym inny kolor

- nie podobają mi się na oknach te odpryski farby okna wyglądają na nowe to albo są to plastiki albo w sumie drewniane ale całość wygląda na zadbaną to dlaczego okna miały by być takie

- dodał by troszku lakieru mebelkom aby troszkę odbijały otoczenie bo przeważnie drewno się konserwuje w ten sposób

- i jeszcze przyłańczam się do ostatniej uwagi Ani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczostwo! a po dodaniu DOFa było by Perfekcją. może zrób wersje z rozjaśnionym obrazem za oknem, myśle że świat za oknem powinien być dużo jaśniejszy niż w pomieszczeniu.

Pozatym oświetlenie, materiały, cała pracka pierwsza klasa jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasność za oknem chyba już dobrze jest na moje oko albo prawie dobrze, ale gniazdko sie pali :-) tak patrze na wspomniane "lewitujące" meble, to problem zbyt dużej mocy fotonów chyba, cienie powinny być ciemniejsze to by naprawiło problem, światło słoneczne ma potężną moc w pomieszczeniach, spójrz na zdjęcie pod linkiem, myśle, że jest mocno zbliżone do warunków jakie chcesz osiągnąć w swojej kuchni http://www.pprealty.com/images/Darling/Sun%20Room.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mujas - z oknami to sie jeszcze zastanawiam, bo przy materiale takim jak w "plastikach" to jest za jasno. Moze po prostu pojde w drewno?

LHT - rzeczywiscie cos mi krzesla lewituja. Postaram sie cos z tym zrobic.

Ania - niestety ale u mnie brak innych polek i szafek w kuchni wiec tak to w rzeczywistosci wyglada. Nad materialami obiecuje jeszcze popracowac.

Kuchenka oczywiscie jest do wymiany - to tylko taki "szablon".

Dzieki wszystkim za komentarze - pomaga mi to mobilizowac sie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dluzszej przerwie dodaje juz prawie ostatniego updatea. Usune tylko "poswiate" wokol zegara na scianie i dam znowu firanke. Troche juz mnie ta pracka zmeczyla i czas ja konczyc. Tym bardziej ze zaczalem juz nastepna. Dzisiaj wieczorem pojawi sie nowy watek w WIP-ie wiec zapraszam a kuchnia trafi do Galerii 3D.

 

kuchniatest49uq3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będe Cię kłamał, co raz bardziej mi sie wizka podoba, jedyne co, to brak reflection na porcelanowych gadżetach, chyba że to taki macik ma być właśnie to wycofuje się z uwagą, no i podtrzymuję uwagę odnośnie "lewitacji" ale to narazie mały problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności