Skocz do zawartości

WoW 10days Trial


XaoC

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście już o 10dniowej darmowej wersji World of Warcraft? Jak nie, to możecie sobie to pobrać na http://www.fileplanet.com.

 

Ale chodzi mi o problem jaki napotkałem... Nie wiem jak u innych, może mieliście taki problem? Że gdy plik ci się dociągnął (waga 3GB prawie), chcesz go rozpakować winrarem...a tu kupa! Plik jest uszkodzony...:/ No wkurzenie ogromne bo ssałem z 12h.

 

No to coz moge poradzic? Wywalam go i zasysam od nowa. Tym razem pospieszył się, zrobił to w 2h z prędkością 500kB/sek, więc się cieszyłem że szybciutko. Zdziwienie moje ogromne bo okazuje się, że tym razem też jest uszkodzony...:( Pod koniec zwróciłem uwagę, gdy brakowało mu może z 100kB nagle zaczął hamować jakby, aż zjechał do zera:/ I nie chciał dalej ciągnąć:/ Nie obserwowałem sytuacji dalej... Ale patrze chwile pozniej ze dociągnął.

 

Czy mogło zdażyć się tak, że on naparwdę nie dociągnął? Że download manager stwierdził, że jest dociągnięty skoro transfer to 0B/sek? Czy mogę to otworzyć jakimś innym programem prócz winrara? Czy ktokolwiek w ogóle to dociągnął i mu działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Otóż sprawę rozwiązałem. Poprostu nie przeczytałem całego maila którego dostałem z kluczem...

 

Otóż potrzebna jest wersja WinZipa 9.0 co najmniej. Poniższe nie rozpakują właśnie.

 

Zatem przez 10dni nie będę teraz spać i w ogóle wychodzić z domu. Jak mi się spodoba to kupię sobie jak będę już w Anglii i miał kompa nowego (na tym to będzie muliło, ale ruszy:p)

 

Miłego ssania:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh właśnie ściągam sobie traiala... może kotś będzie chcaił wspólnie pograć?...

we swojej własnej pysze i zarozumiałosci nie wierze w możliwośc uzaleznienia się od czegoś :)... więc spokojnie moge sobie pograć... w zasadzie wiem, ze nie mam na to kasy więc tym bardziej moge sobie pograć :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przezylem Tibie, Mu, bf2 i Q ]|[ wiec co moze mi jeszce zaszkodzic!:) a ja i tak prawie nie jem wiec nie bedzie problemow z tym!:) Ja tak samo jestem szkocicho i nie zaplace za granie w gre!:) wiec to bedzie latwy nałóg do rzucenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym uzależnieniem to wcale nie żarty - mojego kuzyna niedawno wzięło i powłóczyło;d. Vulgo: Nocami gra - dniami sypia.

Ale o niego się nie martwię - jest dość inteligentny, żeby zauważyć, kiedy przekroczy tę niebezpieczną granicę... no i ma rodziców;d.

Co innego inni gracze. Podobno na jego serwerze gra chłop praktycznie non-stop. Już wszyscy powoli oczekują na informację o zgonie kolejnego gracza WoW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gram z kumplami nocami w bf2! wiec to niemozliwe zeby mnie tak wow wciagnol!:D :D pozatym mi sie niektore gry za szybko nudzą zeby mnie az tak wciagnelo!:) zobaczymy co z innymi ]:->

 

RA-> NIGDY!! auta nie sprzedam!:) bo jest sliczne!!!!!:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ta gra się tak szybko nie nudzi. :)

Pozatym masz parę ras, a każda z nich od groma zadań, wszystkie trzeba wypróbować. :D

Pamiętam jaki byłem zawiedziony gdy się beta skończyła, a mi się nie udało kupić barana. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx ognisty :)... zobaczymy... za pare godzin się ściągnie... 2.15/2.84GB

 

EDIT: noi zonk :/... mój brat w przypływie dziecięcego szału zemsty wyłączył mi kompa :).. ściąga się od poczatku :)... to już 3 albo 4 raz :)... heh.. smutne... pozostaje czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW jest fajny (gralem prawie 7 miesiecy) ale ma sporo bledow i rozwiazan ktore bardzo denerwuja.

Z kazda latka wprowadzaja jakies pierdoly, zamiast poprawiac to o czym trabia na wszystkich forach :/

 

Pozatym...to naprawde wciaga :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruneq :)... sorry... no... już było tuż tuż... qrde chce wpier**** bratu :/...

no poczekam sobie... ale zeby mieć takiego pecha...

raz brat kompa wyłączył przypadkiem, drugim razem sam nie wiem co... a teraz mi w 'zemście' wyłączył po raz kolejny :/...

 

Poza tym w środe jade w Tatry a i w weekend nie wiem czy bede :/...

Noi jeszcze przy naszej pogodzie boje się o robiącego już którąś noc kompa :/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Hjuston....mam problem!:) przyslali mi na emila linka prowadzacego na stronke z warcraftem gdzie trzeba bylo wpisac nawe i haslo konta z filecostam wpisuje haslo i login....i nic sie nie dizeje!:\\\ wpisuje złe haslo to wyskakuje ze nei poprawne! moze mam czekac teraz na kluczyk? czego ta francca chce odemnie!!;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blood_brother - jak na poczatku sie rejestrowalem (zaraz po premierze) to mialem darmowy miesiac. Wtedy na ten darmowy przechodzily totalne bzdury, dopiero jak chcial pociagnac za nastepny miesiac to wywalalo ze zle dane itd. Wtedy blizz nie sprawdzal na biezaca autentycznosci danych karty...niestety nie wiem jak teraz.

 

@Tullaris - niestety wiekszosc pierwszych questow wlasnie tak wyglada :( nie zrobisz ich, nie dostaniesz sie dalej. Tali urok WoW'a :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...tullaris..ty zanim sciagniesz to zakladaj kunto...bo to potrwa z tydzien!:)

 

i tak....zeby zalozyc konto musisz podac nr karty platniczej!! jak masz to podajesz takie same pierwsze 8 cyferek...potem sobie zmieniasz zeby nie bylo ze to od ceibei cos chca!:P poprostu musi sie zgadzac nr weryfikacyjny karty i czegostam jeszcze!:) dane klienta sa chyba podane w ostatnich 4 czy 8 cyfrach...wiec jak to pozieeniasz to nie bedizesz sie bał ze cos ci zrobia!!:) zreszta...ja i tak na koncie nic nei mam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam karty płatniczej, jej numeru, ani konta... :).... i bynajniej nie zamierzam im nic płacić :)...

qrde jakby nie mogli tego uprościć dla userów trialu...

 

 

EDIT: dziś była burza... skoki napiecią... ściąga się od nowa... :)... 200MB/2,84GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności