Skocz do zawartości

A GDZIE DZIAL NA luzie ??!!!


wiggles

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kiedyś to forum było proste i przejżyste, teraz jest to już konkretny śmietnik.

Każdy z moderatorów chce jak najlepiej dla tego forum, i zato im wielkie dzięki, ale ostatnio zaczęliście przesadzać z tymi zmianami, za każdym razem gdy tu jestem coś musi się zmienić. Zapewn na lepsze ale to forum jest najlepsze - poco non stop te zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie 3 dni i zara nowe kłutnie:P Ale fajnie ehhh:(

 

Po pierwsze wydaje mi się ze dział na luzie to to samo co dział wolne dyskusje tylko teraz zmienił nazwie bo nie ma zadnego mordka i nie moga kasować wątków...

 

po drugie forum to nadal rodzina a mordki mozna uważac jako rodzice;) Słuza przeważnie(zawsze) dobrą rada i nie sposób ich nie posłuchac:). Musi byc tak jak oni chca i wprowadzają zmiany tak jak im sie podoba ale to ich decyzja i ich forum i tak jak w rodzinie rodzice nie muszą pytać się o zdanie dzieci choć czesto to robią i za to im dziękujemy ze coś zależy od naszej decyzji:)

 

po trzecie nie wiem po co ta kłutnia;( Psujecie mi tylko chumor po długiej(3 dni) rozłące z forum;)

 

pozdro i luzik

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie zastanawiac o co chodzi, kurde no, jest sobie dzial ktory zastepuje na luzie, zmienilo sie wiec niewiele wiec naprawde nie rozumiem o co ten caly chalas i klepanina w klawiature, moze zamiast stukac tutaj postukali byscie troche w nowym dziale co by sie wam bardziej swojsko tam zrobilo? bo tu sie zaczyna robic nuzaca dyskusja o pierdoly i powtarzanie sie w kolko - nuda.

btw. Kain, jak najbardziej istnieje mozliwosc kasowania, jak w kazdym innym dziale, kasowac moga smodzi, Gotham i Adek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by DruG

2-4 osob? Burza w szklance wody.

 

no to co z tego . moze byc nawet jedna osoba....Jest to przeciez uytkownik forum i nalezy sie liczyc z jego zdaniem....Owszem nie nalezy od razu sie z nim godzic ...... Tutaj kazda ze stron podaje argumenty za i przeciw...ale Ty Drug....tak jakbys zjechal troche ta druga strone..... Duzo Modow i Adek pisza ze Drug wklada najwiecej pracy w ulepszanie forum.....No ale czemu sobie psujesz opinie wsrod forumowiczow czasem takimi dziwnymi wypowiedziami ??...... Gdybys robil to co robisz teraz i mial np. CHarakter taki jak PAblo...to byl bys modem nr .1 a tak pracujesz duzo meczysz sie....i po co ci to jak jednym glupim zdaniem czasem potrafisz sklocic ze soba Forumowiczow.........

 

Ten caly topic jest bez sensu nie ma tutaj nic ciekawego......tylko w sumie klotnie i argumenty dwoch stron ....

 

Forum kiedys bylo znacznie przyjazniej nastawione do uzytkownika...teraz w sumie LIPA......Niby chcecie zmian i zmian i zmian.... ( chyba za duzo wwo...\"nie boj sie zmian na lepsze\" ) Tylko ze w waszym przypadku te zmiany sa nie zawsze dobre......

 

Nie mam nic do nikogu na forum...bo gdybym sam mial byc modem to raczej bym temu nie dal rady, plus jeszcze mnostwo pracy na forum....to jest cos....ale czasem nie ukrywajac niektorzy sie wywyzszaja ( ale bardzo mala ilosc modow.....i Bardzo ale to bardzo rzadko).....

 

Nie wspomne tez...ze panuje czasem rygor......Czasem mody przesadzaja w wykonywaniu swoch obowiazkow....

 

A uzytkownicy ??

 

No wiec :

- czeste klotnie miedzy soba.......

- Niezgoda czasem z modami

- Niektorzy maja wrazenie jakby tworzyly sie grupy Moderatorzy vs uzytkownicy....( kiedys tak nie bylo czyli jednak cos jest zlego na forum)

 

 

Ps. Nie wiem po co tyle pisalem bo zapewno ten topic bedzie skasowany po czasie....bo tak zwykle jest jak powstaje jakas burzliwa dyskujsa....co jest niewatpliwym minusem ......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mial charakter Pablo to zaszczulibyscie mnie tak jak jego.

 

Nie przesadzasz czasami? Mowicie tak, jakby niewiadomo jaka krzywda wam sie dziala. Rygor? A w domu masz wolna amerykanke? Mozesz narobic na srodku pokoju, a do matki pyskowac i nikt Ci nie zwroci uwagi? Sorry za slownictwo, ale powoli trace cierpliwosc.

 

Nie jestem tu po to, zeby sie Tobie przymilac, tylko po to, zeby sie czegos nauczyc od lepszych i pomoc slabszym. Od przyjemnosci mam swoje wlasne zycie i nie musze szukac substytutow na forum o 3d.

 

Nie widze zadnych.. ZADNYCH uciskow, restrykcji i innych rzeczy o ktorych tak piejecie. Jest zasada nazewnictwa watkow i wszyscy przywykli, a wy dalej, w kolko to samo.

 

Jezeli przeszkadza Ci moje moderowanie mozesz zmienic forum lub zalozyc swoje, gdzie beda takie zasady o jakich marzysz. Ja na pewno tu zostane i bede robil to co do tej pory, bo o to mnie prosza admini i moderatorzy.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde co wy myslicie ze DruG kim jest? jakąś niezmienna skałą niezdolna do zmian i obserwacji i rozumnego wyciagania wniosków z tego co widzi? przeczytajcie dyskusje z loozakiem. doszlismy do porozumienia. nie bylo to takie trudne. moze pracochlonne, ale oplafcalo sie. DruG nie jest uaprty tylko konsekwentnie przedstwia swoje racje. moze jest porywczy, ale ludzie kto nie jest? nie jestesmy wyzbytymi z emocji tekstami, . za tym co piszemy siedza ludzie!! JESTEM CZLOWIEKIEM, WIEC TRAKTUJCIE MNIE JAK CZLOWIEKA a nie wielkiego brata. jestem omylny, denerwuje sie, nie lubie, dzialam pod wplywem emocji. TAK JAK WY.wiec jak niechcecie dyskutowac to znaczy ze uwazacie ze wasze racje nie sa tego warte. kuirde panowie i panie rozmawiajmy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug to zapewne jakis boot komjuterowy, zawsze podejrzewalem ze nastapi era A.I:)

 

ludziska kochani, moze byscie tak przyklady podali co ten straszny drug takiego okrutnego zrobil ( ja wiem ze odgryza ptakom glowki w parku, ale oprucz tego:)) bo jak do tej pory slysze tylko ze to jest przypuszczalnie Hanibal lecter, tylko nie wiem z kad te wnioski, bo czasem powie cos za ostro?, czasem sie zdarza, ale terz znowu nie tak czesto i wtedy kiedy ktos cos przeskrobal, wiec nie rozumiem o co tyle szumu, moze ktos mi wyjasni, na przykladach, jak cieciowi? ( nie, nie mam nic do cieciow, so wpozo) Zreszta ja proponuje go nie zloscic, bo jesli to naprawde jest A.I> to moze wzniecic jakis bunt przeciw luckosci i nastapi Judgement Day tudzierz inny matrixowy renesans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do \"na luzie\"...to taki fakt z życia wzięty...że nawet w naszym pięknym sejmie są barki...tam kochani politycy przy piwie obmyślają projekty kolejnych ustaw...

 

Saygon...w SSie był tak samo dział można powiedzieć \"na luzie\" tak samo w \"top secrecie\" tak samo w \"resecie\" i w \"CDa\" pewnie też...to tak się zdaje że to taki mało istotny dzialik...ale właśnie że nie...on jak gdyby buduje więzy między forumowiczami...wiadomo że przez rozmowe poznajemy ludzi...faktem popierającym to stwierdzenie jest/był topic \"po drugiej stronie ekranu\" no i wiele innych...Poprostu w naszym prostym życiu musi być jakaś odskocznia od codzienności...którym było na tym forum \"na luzie\" taki właśnie sejmowy bar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by saygon

Phantom jasne ja sie tu zgodze, ale tez zauwz co sie jeszcze dzialo w na luzie.

 

Ale to tylko pod koniec...a wczesniej bylo bardzo spokojnie...moge powiedziec ze z Tomkiem mielismy bardzo malo interwencji w tym dziale...zreszta po co ta dyskusja jak i tak do niczego nie doprowdzai...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pablo

Originally posted by saygon

Phantom jasne ja sie tu zgodze, ale tez zauwz co sie jeszcze dzialo w na luzie.

 

Ale to tylko pod koniec...a wczesniej bylo bardzo spokojnie...moge powiedziec ze z Tomkiem mielismy bardzo malo interwencji w tym dziale...zreszta po co ta dyskusja jak i tak do niczego nie doprowdzai...

 

pozdr

to po jaką cholee sie wypowiadasz jak myslisz ze to ie ma sensu? kurde denerwuja mnie takie teksty i gadanie ze nic nie ma sensu.jeszcze rzućcie ze zycie nie ma sensu i sie wszyscy pozabijamy. a to ze pod koniec cos bylo nie tak to chyba o czyms swiadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm wydaje mi sie że cześc winy ponosze ja za watek o który sie pokłuciłem z DruG\'iem i Pablem:( i teraz inni uzytkownicy obrywaja za mnie:(

 

Wiec jak to przezemnie to niechciałem nic zrobic złego ale zachoałem się po prostu za ostro i przesadziłem wtedy ale wszystko wyjasniłem i przeprosiłem osoby które obraziłem:)

 

 

pozdro

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Hmm... przyglądam się tej dyskusji z małym smutkiem ...

 

Porządki były konieczne. To co sie działo ostatnio nie dawało mi spać. Same kłótnie i sprzeczki, w większości o małe istatne sprawy, oskarżenia ... to nie było dobre. Straszne!

 

Zrozumcie ... naprawde. Te zmiany były konieczne. Zapewne powodem tego był również fakt ,iż forum troszkę się rozrosło dlatego nie można chyba porównywać tego co było kiedyś do tego co jest teraz ...

 

Moderatorzy są dla Was, nie traktujcie ich jak wrogów.

 

Co do działu \"Na luzie\". Nie usunęliśmy go przecież. Są \"Wolne dyskusje\" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo nie o to chodzi zebys nic nie mowil, tylko nie wal mi sloganami, ktore jeszcze sa debilne, bo inaczej nie da sie ich nazwać. nie lubie zachowań, nie ludzi. ciezko jest kogos nie lubić, mozna nie lubic sposobu w jaki sie zachowal, ale nie czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności