Skocz do zawartości

Model 3D: Sony Ericsson K700i


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow,

 

Kiedys w wolnych chwilach dlubnalem sobie ten modelik w ramach treningu, jednak dopiero niedawno naszla mnie chec by go w reszcie zrenderowac.

Pracka powstala w 3Ds Maxie + Vray + Photoshop.

Jestem ciekaw Waszych komentarzy.

 

Pozdrawiam

-=s3b=-

 

sek700is3blrgdo6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładny model i render , jedynie gryzie ciasny kadr (ledwo upchałeś te telefony i nie można załapać oddechu ;) ) i za ciemny ten cień na środku , nie dobrze gdy na środku pracy jest czarna dziura.

5-/6

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

bardzo przyjemne. Wydaje mi sie tylko że lekko grubawy ten telefon jest - ale pewnie go zwymiarowałeś, wieć może to kwestia oświetlenia.

Wygląda całkiem spoko. Myśle , że dużym plusem i atutem byłoby, gdybyś zrobił mu rozświetlony wyświetlacz ( z czymkolwiek). Mogłoby to fajnie wyglądać - bo rendering jest praktycznie w grayscale , a kolorowy wyświetlacz dałby extra efekt :)

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam proźbe, pokażesz scenke jak zrobiłeś... głównie o rozmieszczenie modeli i światła mi chodzi

(niestety... mimo wieeelu spedzonych godzin nad modelowaniem mojej komóreczki, popsółem prace renderem....eh)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BizU - moje studio to 3 Vray lighty (ustawione ala 3 point lighting) + kilka bialych boxow ktorymi regulowalem sobie odbicia w komoreczce. Trzeba troche porenderowac na probe i pobawic sie tymi boxami zeby wyszlo tak jak to sobie wczesniej wymysliles.

 

Jeszcze raz dzieki wszystkim za komentarze.

 

pozdrawiam

S3b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeże pwoeim profesionalizm w każdym stopniu :)) swietne materiały. Model tez świetnie wymodelowany ;) Jedynie ten kadr troszke może przyciasny...

 

Ale jedna rzecz mnie irytuje, Chyba co do wymniarów to troszke nie to, k700i jest troszke dłuższy. Wiem bo moja Luba go ma :)) Ale w koncu moge się mylić...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności