Skocz do zawartości

Scena 3D: Łazienka


Wilq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem przyłączyć się do społeczności forum MAX3D.PL i poddać moje wypociny waszej ocenie i krytyce (mam nadzieję konstruktywnej i rzeczowej).

Na początek wrzucam moją łazienkę (projekt jest zaczerpnięty z czasopisma).

Czekam na pierwsze... ciosy i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

strasznie kanciasta ta drewniana podstawka pod umywalke za malo segmentow.

jakbys oogl to daj render w wiekszej rozdzielczosci o malo widac... aha no i umywalka nie wyglada jak zporlceany za malo odbija i daj jakis bump na kafelkach bo plaskie strasznie... nie chce duzo gadac bo sam niewiele umeim ale wydaje mi sie ze tylko to jest zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem wilkq. W końcu pojawiłeś się na forum. Napiszę parę słów od siebie.

Kadr: ostatni moim zdaniem przesadzony tak jak i wcześniejszy. Celowałbym w coś pomiędzy.

Najbardziej w oczy kłują kolorki i materiały. Kolory za jaskrawe a materiały nienaturalne. Daj wszędzie vraymtl a na kaflach mocno rozmyte (zależy jeszcze jakie kafle) i mocniejszy bump bo teraz wyglądają płasko. Mówiąc o jaskrawości miałem na myśli ręcznik i ten parkiet. Może żeby parkiet coś odbijał to by bardziej realistycznie wyglądał. Zmieniłbym w ogóle jego mapkę. Ceramika ma przesadzone odbicia. Coś ze światłem mi nie leży. Nie wiem do końca co bo nie znam ustawień ale możnaby nad tym jeszcze popracować. Rolka srajtaśmy jest raczej za mała razem z uchwytem. Aha wracając do tego ręcznika (czepiam się hehe) to może nie najgorzej z tym kolorem, na wcześniejszym renderze było za jaskrawo.

to tyle

chciałem się trochę poczepiać, myślę że nie masz mi za złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj na forum!

 

generalnie nie jest źle. Jeżeli chodzi o koorystyke itp i rzeczywiscie tk było na referce, to nie zmieniaj. Mi jednynie co troszke przeszkadza to za duzo sie dzieje na scianach od tych śiwatełek ( to sa IES'y ?? ) moze jak by dało rade ten efekt troszke zmniejszyc. Nie wiem tez, czy te deseczki w posadzce nie są za małe. Widac, ze z modelingiem wiekszych problemów nie masz, bedą z Ciebie ludzie :)

PoZdRo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności