Skocz do zawartości

Monochromaticoo


Scatmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam siadlem dzisiaj sobie do ps'a i o dziwo maluje sie rownie dobrze jak w painterze(jezeli sie ma duzy dysk i sprawna plyte gl;)-nareszcie).

PS.Spotkam sie z kims z forum na wydziale sztuk pieknych w toruniu w nowym roku?(malarstwo)(asp poznan zabraklo 8 pkt:D)

hiden.jpg

kibel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masz ciekawy sposób na malowanie twarzy - mają w sobie coś charakterystycznego. Generalnie ciekawie się to prezentuje, ale patrząc na te prace nie moge się jakoś oswoić z niedosytem wywołanym tym, że skupiasz się na pewnej cześci pracy, a reszta jest poprostu odpuszczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki wszystkim za odezwe:]Dlugo nei pisalem bo chcialem odpisac z nowymi pracami:]

Marduk:Ten "zabieg" jest zupelnie swiadomy:).Lubie po prostu taki surowy(czesto przemalowuje sie pare razy zeby wygladalo na namalowane al'a prima:] ) slad pedzla(kontrast w stosunku do tego co wyjasniam) poza tym to spelnia funkcje kompozycyjna jako swego rodzaju DOF;].Nie cierpie tez miekich powierzchni a juz na pewno nie interesuje mnie gadanie ze to oto "komandos biegnie na wojnie w roku 2100...":D.Przeslania sie prosze tez nie doszukiwac bo niema...to zupelnie bzdurne chwilowe wrazenia ktore sobie jakos tam namalowalem:]Dzieki za bardziej obszerny komentarz:] niz reszta;P

 

kosmos.jpg

 

after HPX ;)

punch.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu poznałem, że to HPX, bo ten koleś robi genialne rzeczy i mnie powala! Wiem, że czasem chce się narysować czyjąs pracę lub podobną, kiedy nam się bardzo spodoba. Sam kiedyś walnąłem prackę na jego podstawie ha ha... Myślę jednak, że nie potrzebujesz tego robić, bo masz ciekawey styl (chyba, że te pracki to kilka na maxa wymęczonych z tysiąca nieudanych ;)). Uwielbiam takie niedopowiedzenia, brudzik, widoczne linie szkicu pod farbą, itp... mmmmmm... pycha. Czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:] Dzieki

hindus:kiepsko trafiles bo akurat jego strona jest under construction:D ale poszukaj jego prac na conceptart.org i na sijun'nie.(Hardcorepix-HPX)

grim666:Ten tribute;) to tylko tak dla zabawy zdecydowanei odcinam sie od kopiowania czegokolwiek niech natura bedzie moja jedyna inspiracja;P.A co do ilosci pracek to sa akurat jest na odwrot to co tutaj pokazalem to praktycznie jedyne rzeczy jakie namalowalem na komp. w ciagu ostatnich tyg.(lenistwo i z reguly czas pracy i zainteresowania tym co robie kwalifikuje sie na speedy poniewaz nie lubie gapic sie i meczyc jednej rzeczy zbyt dlugo:D ale to skonczone rzeczy wiec we speedach nie sa...bo ja tak twierdze:D)Mimo to mysle ze lepiej zawsze wymeczyc tysiac innych i zrobic jedna dobra rzecz a nie pokazywac wszystko.

Niedlugo cos wrzuce jak mnie najdzie;P Pozdrawiam

ps.Heh ten caly spawacz mi sie nie podoba z kolej:P na mysl mi przychodza takie cg talkowe obrazki...ten glow kolorki ;P.To mial byc projekt na mural obok mial byc jakis styl graffiti:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeeeeeejjjuuuu, czemu tak mało leniuchu jeden. Jak dla mnie najlepszy stajl na tym forum. Walą te Twoje pace jakimś takim nieopisanym psychotycznym klimatem. Jest kilku takich kolesi na CA, których prace oglądam prawie codzień i codzień kopią mi dupsko. Jak wstawisz więcej, będziesz w ich towarzystwie haha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki grim :]Mam nadziej ze kiedys zasluze na taki szacuken jak hpx wes9000 el coro marco puddnhead hussar....:D:P

Wczoraj i dzisiaj sprezylem sie troche i zrobilem porcje takich mniej troche psychodelicznych;P jednak ale zawsze...obrazkow:]

 

jugend.jpg

 

grub.jpg

 

din.jpg

 

pozdrawiam

Jest na tym forum ktos z torunia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności