Skocz do zawartości

Postać 3D: Endrju Lepuś


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szkoda, ze zmirrorowales polowki, bo przez to nie ma fryzury lepera, ktora badz co dadz dodaje mu tego "specyficznego" uroku :) tak czy owak, ladnie

w sumie to mogłem zaszaleć no ale juz zapóźno na zmiany

 

A ja myślałem ze to stary Kwaśniewski ;P

O_o

 

hah teraz super :D

wpakuj go w CS'a bądź Ut 2004 :D i jedziemy :D

:D spx ale endriu siał by za duże spustoszenie na mapie trzeba by było zrobić jeszcze romka dla równowagi :D

 

z oczami z fotki wyglądał znacznie lepie.. teraz znowu wg mnie mało go przypomna.

no to jednak fota była a nie model...

 

 

 

thxxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz zostaw bo bedziesz musial jeszcze weksle robic :P

hehhei teraz jeszcze dodatkowo giertycha bo jak juz wspomnieli teraz są jednym ciałem :D

 

On ma na wszystkich zdjęciach tak lekko opuszczone zewnętrzne części brwi. Taki wyluzowany jest. Tutaj jak dla mnie za mało ma on tego luzu.

a jak ma byc wyloozowany jak go z rządu próbują wykopać? (zarcik taki mały)

 

Bardziej jak Kwaśniewski wyglada :D:D

no co za beszczelność (kolejny zarcik) :D :P bedzie mi teraz mówił ze refki pomyliłem :D:D

 

całkiem niezły, ale fakt faktem ze gdybyś mu zrobił zaczeske tak jak w orginale jeszcze bardziej by sie upodobnił

pewnie tak, nawet chciałem to zrobić ale jakoś nie mogłem sie zabrać :/ ale cały czas próbuje z nim walczyć [ z leniem :D]

 

 

Ja bym go wrzucił do san andreas a tam ubrał w ciuchy binco, zgarnął 3 ziomków a potem wsadził do uwcześnie wgranego czarnego BMW :D

heh bmw ? a nie hammer :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, Andrzej. Troche brakuje tej twojej kopi do Andrzeja, ale modelowanie postaci to baaaaardzo trudna sprawa... przynajmniej dla mnie. Mi nie podobają się spodnie w twoim Andrzeju, sa jakieś takie nienaturalne, jakieś fałdy by się przydały i zmiana kształtu.

Dobry pomysł z tym Lepusiem, jak weszedłem do tego tematu pierwszy raz to się troche uśmiałem :D. Jak się troche podciągne to wymodeluje swojego Pana od matematyki... :D też śmieszna postać hehe :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności