Skocz do zawartości

Scena 3D: Blink-Blink


voyager

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Rzadko kiedy kończę rozpoczęte prace, a jeżeli już jestem na dobrej drodze, to przychodzą niespodziewane trudności (format dysku, virus, zepsuty plik itp.).

 

 

Postanowiłem więc zrobić coś prostego, a zarazem efektownego. Nie jest to jakieś hiper-realistyczne dzieło, a raczej zabawa toolsami i shaderami.

 

Jak oceniacie moją prace? Mam dopiero 9 lat, 3D studio od kilku dni i słabego kompa.

 

 

blinkblinkfo1.jpg

 

Modeling - >1.5h

Shadery i testy - ok. 5h

Render - ok. 45 min

Post produkcja - 5 min

 

 

 

 

Błędy (Zauważyłem po renderze i narazie nie mam czasu zrobić nowego)

- rozmyta texturka z przodu

- materiał złota trochę lewy

- jakieś krechy na seruchu

- musze cuś zrobić z kamykiem ozdobnym

 

 

Postaram się je poprawić jak najszybciej.

 

 

Czekam na konstruktywną krytykę ;)

 

[ATTACH]37545[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak na 9 latka to poszlo ci strasznie, ja na twoim miejscu nawt bym tego nie pokazal :P

 

teraz na powaznie:

-nad kamyczkiem to musisz popracowac.

-popraw zlotko

(w sumie to to co wymieniles :D)

 

BTW mozesz dorobic takie podeleczko do ktorego pakuja droga bizuterie w sklepach (mogla by byc z tego przyzwoita scenka)

 

narazie masz u mnie 4+ na zachete :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty mnie pomogles to ja tobie tez choc mniej (sila rzecz-> brak doswiadczenia) na twoim miejscu zwiekszylbym glossines zrebra bo za malo odbija itroche a wlasnie w zlocie bym to glosiines zmnijeszyl bo takie bajkowe to zloto :) nie wiem czy pomoglem jak cos zle mowie to mozecie mnie zjechac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, przed snem komputer wypluł mi coś takiego:

blinkdd2.jpg

 

 

Dałem d**y ze złotem i renderem (szczególnie kaustyka). Ehh...

 

ty mnie pomogles to ja tobie tez choc mniej (sila rzecz-> brak doswiadczenia) na twoim miejscu zwiekszylbym glossines zrebra bo za malo odbija itroche a wlasnie w zlocie bym to glosiines zmnijeszyl bo takie bajkowe to zloto :) nie wiem czy pomoglem jak cos zle mowie to mozecie mnie zjechac :D

Dzięki, ale chyba jeszcze bardziej spieprzyłem (sila rzecz-> brak doswiadczenia) :(

 

 

:;423848']swoje napisalem' date=' ale po tobie spodziewalem sie wiecej [b'](dawaj kuchnie!)[/b] :D
A myślałem, że jak napisałeś "profeska" na GG, to mówiłeś o blink-blinkach ;)

 

 

Zostawiam to tak jak jest i niech spoczywa w pokoju.

 

 

 

 

Zabieram się spowrotem za kuchnie i reszte mieszkania. W wizkach się lepiej czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9-cio latek :P heh taki to nie zna jeszcze dokładnie pisowni, tabliczki mnożenia oraz nie umi dobrze składać slów a ty od razu wyjezdrzasz z renderami :P Nieno, narazie fajne ale popracuj nad shaderami i nad kompozycją.. te 2 rzeczy leża, no i troszke kadr mo nie pasuje, ale to moze kwestia gustu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, już nic nie będę z tym kombinował. Pokazałem, że nie umiem zrobić porządnych shaderów i niech tak zostanie :(

 

W TYM wątku będę wrzucał moje szadery, poprawiał i robił ich testy w odpowiedniej scenie. Wszystkie materiały można będzie ściągnąć. A jak się naucze, to może wróce do blink-blink'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności