Skocz do zawartości

Postać 3d: Maszynka do mielenia mięsa


ognisty

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

naleciało mnie ostatnio na zrobienie jakiejs maszynki zabijanki cos a'la terminator/cyborg (:D), maszynke mam zamiar zrobic full metal z gatlingiem w jednej rece a z duzym nożykiem w drugiej :) taki mix korzysci

 

przyjalem sobie ze ow maszynka sluzylaby do walki podjazdowej, kosila po cichu nozykiem ludzi a wrazie odwrotu walila z czego popadnie xD

 

referek zadnych nie mam, robie z glowy w ktorej ciagle cos sie miesza :)

 

narazie 1980tri - zamierzam max 5k, glowka mysle skonczona, dol faza wstepna

 

1gp8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po co maszynie jakiś gaz (bo chyba te rurki przy twarzy coś doprowadzają – czy raczej z tyłu głowy planujesz mu zrobić puszki z piwem ;) )

Imho fajniej by wyglądał ze szczerym metalicznym uśmiechem (widomo sama żuchwa wygląda wręcz szyderczo :) )

Mam nadzieję, że nie zabijesz tego modelu symetrycznością.

Ten nożyk to duży będzie? (mi osobiście najbardziej pasowałby do Twojego modelu ten nożyk/ręka z Termintora 2 którym T1000 przebił opiekuna Johna Conora :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. thx za komenty ;)

2. wszystko (przynajmniej zdecydowana wiekszosc) pod glowka zostanie przerobione bo mi osobiscie przestalo sie podobac :)

3. rurki - taki kaprys :)

4. symetrycznosc konczy sie na glowce :) (no moze nogi beda jeszcze)

5. nozyk bedzie jakis... metrowy... :) wystarczajacy by przeciac ludzia w pol ]:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze bo dobrze Ci idzie – to po co przerywać ;)

Jedyne czego mi brakuje to więcej otworów w pancerzu - wiadomo przecież, że androidy\roboty (zwłaszcza te bojowe) albo są zabudowane jak konserwy (co u Ciebie nie wchodzi w grę bo to jest jakaś bardziej mobilna jednostka) albo mają pełno prześwitów i widać im wszystkie kable oraz podzespoły (pewnie to w walce im pomaga - ja się na tym nie znam :) )

Tak więc więcej prześwitów do środka.

Plecy też wyglądają trochę za płasko (ale pewnie tam coś dodasz) i moja prośba – wywal tą dużą rurę bo kompletnie mi nie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na plecach zrob mu plecak :) - a dokladnie cos bardziej jak reaktor (cos np. ala plecaki panow z ghostbusters - albo inaczej - podobnie jak w wh40k - oni tez mieli jakby reaktory na plecah :)

 

i do tego rure wsadz - moze ja troche pocienkuj (tylko uwazaj - bo to jest jak z patyczkiem - latwiej pocienkowac niz poozniej pogrubasic :)

 

no i cos wykompinuj ze stawami - nie podobaja mi sie wcale - zbyt doslowne sa one - po prostu zawiasy tam masz - a u takiego robota to powinna byc jakas bardziej zaawansowana sprawa (mnostwo serwomotorow, zyroskopow itp itd...

 

pzooa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, zawiasy lipne i cos z tym musze zrobic :)

co do tylu... hmmm moze jednak zrobie jak ftorek gada, siakiś plecaczek...

 

andy_a - mialem robic z tymi przeswitami, ale strasznie żarło mi trisów i postawiłem bardziej na puszkę ;)

 

poekserymentujem jeszczem wiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardkorowe te zawiasy jak w jakimś dzwigu budowlanym. Napewno nie jest to lekka konstrukcja a mimo to w pasie jest chudzutki więc i tak by mu w krzyżu pękło zanim ręce by puściły. Sylwetke ma raczej jakiegoś robota ofensywnego, nastaionego na szybkość i precyzje zabijania, tym bardziej że chciałeś mu zrobić jakieś ostrza. Pomyśl nad lekką konstrukcją ramion i może cieńszymi zawiasami + siłowniki i sztuczne mięśnie. Link:Klik

No i reaktor z bateriami atomowymi na pleckach to też fajny pomysł, przynajmniej połączenie rurowe miałoby wtedy jakiś sens.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no te rurki to wsadzasz w 'ciekawych' miejscach ;> dobrze, że ta druga zatrzymała się na dolnej części pleców, bo jak on by tym kablem coś czerpał z miejsca poniżej, to chyba jego przeciwnicy padaliby zanim do nich by doszedł od seryjnych ataków smiechu ;}... sorka, nie mogłem się powstrzymać :}, jak nie masz pomysłu na zastosowanie jakiegoś nowego elementu, który spełnia jakąś funkcje i fajnie wygląda to poradzam go nie robić, bo właśnie wtedy baudziej przeszkadza niż pomaga... ja robiłem ten sam błąd dopóki mnie ftorek nie uświadomił ;] po za tym się czepie, bo pisałeś, że przemodelujesz głowę jakoś, a później piszesz, że kończysz model i zabierasz się za teksturki.. a głowa jak dla mnie kontrastuje swoimi okrągłościami z resztą korpusu, który jest bardziej kanciasty... ogólnie model w miare fajny, nadawałby się do Mortal Kombat jako nowy robot obok Cyraxa ;D podobają mi się nierówności jego ciała, pomijając te zamierzchłe zawiasy, to jego ciało jest fajnie 'ociosane'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności