Skocz do zawartości

Scena 3D: Projekt domu + sypialnia[update]


pitekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio dłubałem nad domem, który tak mi do głowy przyszedł. Projekt i większosc mebli moja co łatwo niestety poznac :P Projekt i styl pewnie nikomu nie przypadnie do gustu, ale mi sie podoba taki minimalizm... nie bede wiele pisał bo i po co :P. 3dsmax, vray i minimum PS.

Oceniajcie i komentujcie...

 

 

home_5.jpg

poprawka:

home_5a.jpg

home_3.jpg

home_4.jpg

home_1.jpg

home_2.jpg

home_6.jpg

 

PS. scenka z telewizorem jest tragiczna wiem, ale cóż... :P pokazuje wszystko :)

pozdrawiam...

 

update:

room_1.jpg

 

room_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OMG, co to jest to pierwsze? Wszystko psuje ten widok za oknami. Na pozostałych (dziennych) renderach zresztą też - przydałoby się chociaż nieco przepalić to niebo.

 

W sumie drugi obrazek chyba najlepszy, ale odbicia na podłodze chyba zbyt mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie chce sie za wiele wymadrzac bo sam jestem poczatkujacy (moj post jest rowniez dziesiejszy wiec ) natomiast jestem podobnego zdania jak kolega wyzej: calosc psuje widok za oknem. Troche wielkie wyszly Tobie te panele podlogowe. Sofa i fotele mi sie podobaja i to nawet bardzo stylistycznie choc sa odrobine kanciaste. Co do renderingu sie nie wypowiedam bo sam przepalilem i za wczesnie na jakiekolwiek uwagi:P Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, to 4rty render kopie zad!niezle swiatlo, klimat i wszystko jakos tak ladnie wspolgra z soba... chociaz za mocne odbicie w podlodze... pozostale - jak w/w - koledzy maja racje co do bitmapy za oknem - niebo jest nie za very :/ pozdro

edit:pamietaj o camera correction - redukcja trzeciego zbiegu perspektywicznego zaznaczasz kamere i klikasz prawy przycisk - i w/w opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie tak samo bo cienie są tyle ze nie takie wyrazne, np na fotelu widac, a takie przeswietlenia na podlodze wyszly mi przy jednym probnym renderze i wyglądało brzydko :P wiec zrobilem zeby tylko oswietlalo i ustawilem miekkie cienie :P ale ja sie nie znam i robie jak wg mnie lepiej wygląda :P Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem caly dom a ten pokoik na pietrze w planie byl sypialnią i za namową jednej osoby stwierdzilem, ze skoro wszystko zaprojektowalem przydałoby sie zrobic cały dom, wiec wczoraj zacząłem sypialnie z łazienką, taki speed można powiedziec, w stylu całego domu, więc ocencie jeszcze to. Pozdrawiam :)

 

room_1.jpg

room_2.jpg

 

Zdjęcia dorzucam tez do pierwszedo posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności