Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ferrari 360 Modena


marcinP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ładnie ładnie tylko te fele wywal bo po 1(imo) za małe po 2 takie mało naturalne ale co do tego to może ujęcie tylko z tej perspektywy daje takie złudzenie. Pokaz siatkę i czysty model bez żadnych materiałów. A i jeśli możesz to o wyższe rozdzielczości proszę, bo na tych mało widać szczegóły/zobaczyłem zdjęcia modeny w google i HK. ma racje nadkole jest nie tak... a mianowicie jego przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka jest OK ale juz an drugi wychodzą bugi otóż np tylne swiatła tam najłatwiej to wyłapać, ja nazywam to plastusie, one nie są u ciebie okragłe inaczej sa okrągłe z dokładnością plastelinowego modelu słowem powierzchnia tam faluje w niewskazany sposób pokaż to na siatkach coś zaradzimy, jest kilka innych takich miejsc ale zacznijmy od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U lala pokaz te swiatła bez MSa bo tak widać że sie dzieje ale nie powiemy dokładnie zdaje sie że tam ładnych kilka grzechów popełniłeś, Trójkąty, nie równe oczka siatki, chaos totalny tam jest no i masz efekt. Daj bez MS same te światła i powiemy co poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakryczny bałagan, to juz nie biega o różnej wielkości oczka siatki ale napłodziłeś trójkątów i to w wyjątkowo newralgicznych miejscach

Zacznij od wywalenia tych najmniejszy w zagłebieniach na lampy poprostu nie musi ich tam być nie maja uzasadnienia

Póżniej trzeba uładzic to co na zewnątrz ale szczerze powiem że nie wyczuwam logiki w tym fragmencie siatki wiec nie gardzo mam punkt zaczepienia - inaczej spróbuj to zrobić na nowo od 2 CYLINDRÓW bo to juz dawno nie jest cylindrami a później połacz je poligonami o kształtach wylacznie czworokatnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopalem swojego spidera zeby pokazac Ci jak ja rozwiazalem siatke przy tych swiatlach. Moze cos pomoze:) Lewe swiatlo tez jest okragle tylko kawalek nadkola wkradl mi sie w przeswit swiatla a nie chcialo mi sie juz poprawiac:)

swiatlapb1.th.jpg

 

Jakbys mial jeszcze jakies problemy z siatka to wal bo wlasciwie w swoim spiderze mam glowne elementy nadwozia skonczone:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Twój wątek jest źle nazwany, przeczytaj regulamin dot. nazewnictwa wątków w działach Galeria i WIP pod linkiem:

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

 

Następnie wprowadź poprawki zgodnie z wytycznymi regulaminu.

 

Zapoznaj się też z całym regulaminem max3d.pl:

http://max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43

 

Niezastosowanie się do powyższych zasad zaowocuje usunięciem źle nazwanego wątku. W przyszłości wątki będą usuwane bez ostrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności