Skocz do zawartości

Pojazd 3D: I-22 Iryda


goran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sorry za post pod postem, ale nikt nie chce komentować...

W sumie update malutki - na początek mała reteospekcja:

kadlubtr8.th.jpg koloprzodqm7.th.jpg

i na koniec mały progres:

kolotylao5.th.jpg

Mam troszkę zabawy z poprawnym wymodelowaniem tej części goleni, dlatego powolutku idzie (już 2 raz zacząłem od zera)...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cOJoTS, Ecikgti - dzięki!

Podwozie już prawie kończę, ale jak masz do tego jakieś refki to będę wdzięczny - zawsze mogę coś poprawić.

Mam bardzo mało referek odnośnie kabiny - w sumie 1 czy 2 zdjęcia przedniego panelu z przyrządami - jak masz cokolwiek o kabinie to mnie poratuj bo chcę się za nią niedługo brać...

Zresztą jak możesz to daj co masz :-), od przybytku głowa nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plany są bardziej szczegółowe niż moje, już widzę błąd przy przedniej goleni...niestety zdjęcia troszkę je zniekształcają, szkoda że nie masz skanera, a do Łańcuta z Kielc troszkę drogi mam :-(

Jak możesz to wrzuć tego więcej, bo są o wiele dokładniejsze - jakoś sobie poradzę!

Zależy mi teraz bardzo na kabinie. Jakbys mógł zrobić jeszcze raz zdjęcia planów kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem, ale nie chcę żeby update umknął uwadze zainteresowanych :-)

Goleń gotowa w 70% - jeszcze tylko zamocować ją w kadłubie (bo na razie wisi w powietrzu, nie widać na tym renderku bo zasłania klapa) i dodać kilka drobnych detali + okablowanie...

46goleniu6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zniknąłem. Tak się złożyło że też mam kłopoty sprzętowe - padł mi wiatrak na grafie i karta mis się spaliła...do momentu jak ustukam na nową siedzę na starym laptopie, a tu word ledwo chodzi...ból, bo już mnie dosłownie rozwala, ze nie mogę sobie podłubać. Oby do soboty, wtedy pójdę kupić coś nowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powodów przerwy nie będę się rozpisywał, grunt że wróciłem!

Podwozie na razie zostawiam tak jak jest, jak kiedys najdzie mnie ochota to dorzucę tam parę poly :-)

Zaczynam kabinę, a konkretnie fotele załogi. To co widzicie pod spodem to pierwsza przymiarka. Opieram się na planach (dzięki Ecikgti). Niestety nie mam zdjęć, ale fotele są bardzo podobne do Martin Baker Mk10, więc wiekszość detali będzie wzorowana na tym modelu.

Przede wszystkim brakuje całego drobnego ustrojstawa w postaci rurek i przewodów, no i pasów - to dorobię na nastepny raz.

irydav049foteleq1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności