Skocz do zawartości

Mój pierwszy model w Zbrushu


pit17

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Za mało detalu-taką bryłę można uzykać w każdym innym programie ,cała radocha w Zbrushu to możliwość dodawnia detali,faktura skóry,zmarszczki wgłębienia.

 

 

w innym przypadku to wg mnie lecenie na łatwizne bo zBrush jest do robienia detalu tak jak mówi zeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierze ze to pierwszy model:/

 

to jak, włączyłeś zbrusha, posiedzialeś chwile i wymodelowałeś coś takiego? na pewno nie wuwierze, bo ja siedze w zbrushu troche i to tak latwo i szybko nie idzie, pozdarwaim

 

dobrze gada, jak wlaczylem zbrusha to dopiero po dwoch dniach dopiero doszedlem do czego program sluzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gada, jak wlaczylem zbrusha to dopiero po dwoch dniach dopiero doszedlem do czego program sluzy.

 

 

 

 

a on nie napisal ze po pierwszym dniu go zrobil, tylko ze to jest pierwszy (wiekszy/lepszy ?) model i jest to jak najbardziej mozliwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innym przypadku to wg mnie lecenie na łatwizne bo zBrush jest do robienia detalu tak jak mówi zeet

 

Nie zgadzam się z tym zdaniem zupełnie. To zrób taki model, w innym programie i w zbrushu i porównaj czas. Zresztą można po zrobieniu takiego modelu przerzucic go do silo albo mayi , aby popracowac nad topologią siatki.

Jakby pit poszedł na łatwizne to by sobie kuleczke pougniatał. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

po wlaczeniu zbrusha potrzebowalem troche pomocy wiec zaczalem od oficjalnej stronki tego programu gdzie znajduje sie dzial z videotutorialami

serdecznie polecam

jest tam rowniez tutorial przedstawiajacy proces modelowania wlasnie takiego byczka

krotko mowiac bardzo duzo pomoga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności