Skocz do zawartości

Silver Award : Era Napoleońska.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2ga wersja imo lepsza , postac bardziej odcina sie od tla nie zlewa sie :) ta armata jakos dziwnie niszczy perspektywe albo mi sie wydaje ? ;)

oczywiscie ja sie nie znam wiec nie bic mocno chlopaki :D

 

Pracka mi sie mega podoba gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja pierwsza moocno przepalona i zdecydowanie za ciemna - wersja druga juz lepiej :] Ogolnie naprawde fajny bitewny klimat udalo ci sie stworzyc - mnie zlapal :] i nawet zolnierz na pierwszym planie ma zadowalajaca ilosc detali. Ogolnie - krok w dobra strone, oby tak dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie w pierwszej wersji nie podoba mi sie postac po lewej - jest jakby w poswiecie, w swietle kontrowym. Powstaje wrazenie, ze rozswietla ja ten snop swiatla przebijajacy przez chmury gdzies w oddali, z tylu. To w efekcie wywoluje troche teatralny klimat i cierpi na tym monumentalnosc sceny.

 

Tez nie do konca rozumiem tak silne zaznaczenie kontrastow u tych postaci z lewej. I tak zwykle zaczynamy analizowac obraz od lewej, wzrok niepotrzebnie tam pozniej wraca.

 

Ale zeby nie bylo, ze tylko narzekam- ogolnie to sle poklony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzięki za uwagi. pracka przy jednym oddechu nigdy dobrze nie wygląda. czasem trzeba odejść, a potem powracając dostać zawału :D

 

I pracując nadal zamęczyć :D he he. Co mi się trafia dosyć często. Pośpiech to zły doradca, ale niestety, czasem trzeba szybko.

 

Co do shogun, to zapewne coś się wykluje.

 

Te poprawki po uwagach. Dzięki chłopaki. ..a ! i usunąłem logo :D

 

Pozdrawiam. jeszcze coś dziś smarnę tu, mądrzejszego, ale teraz czas ściga. nara. Pozdrawiam i dzięki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx. Dzięki za uwagę, co do ręki. Dopiero teraz na to zerknąłem i fakt...coś sztucznie to wygląda. Niestety poszło :( Może reinter.... cosik trzeba tam zmienić. Baaa...wystarczy jeden gest,...

Tak naprawdę, to mam zamiar zrobić to od podstaw inaczej i bez referek.

NP: błoto to z foty zjechane, jak tromba po żyrafie, a potem stempel stempel i powtórki na bazie tego, co było. To nie jest piękne w swej prostocie....zwłaszcza, że można to zrobić manualnie!...ale ten czas pierdzielony..., ucieka, ucieka, mało go, mało.

...i mam moralniaka....ale, czy słusznie? ...tego nie wiem.

OK. to tyle ...nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności