Skocz do zawartości

Model 3D: hellhound(test organiki)


johnny00

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie .. nigdy nie bawilem sie organika a w sumie to poczarkujacy jestem, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.. zamierzam zrobic sobie tytulowego pieska na razie mam mniej wiecej bazowy model troche sie go postaram dopiescic a potem dodam detal w mudboksie

 

bylbym wdzieczny za wszelkie rady i krytyke i nie chodzi mi tylko jechanie po mnie ale pomoc co zrobic i jak :]

 

hellfrontjc5.jpg

 

hellleftwo6.jpg

 

hellperspgl6.jpg

 

ps. tak .. przednie lapy zginaja sie w druga strone jak u psow :] zamierzony efekt.. to ma byc czesciowo jaszczur :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no ogon potem powyginam :] jak riga zrobie.. na razie wszystko ustawialem pod symetrie.. np glowe oddzielnie robilemi i doczepilem bo dziadyga ma dwie

 

moze zrobie scenke ze nawzajem na siebie sa zle.. a nawet taka scena daje do myslenia.. dlaczenia nie ma psow z dwoma dupami i jedna glowa?.. pomyslcie nad tym :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz lepiej. Ale można by dodać jeszcze troszkę mięska na tylnich łapkach. I te stopy - wyglądają jak kurze, nie jak psie - chyba że tak ma być, to ok. No i tyłek ma troszkę za chudy - wygląda jak hart, lepiej jakby był podobny do rotwailera. Można by mu też dać jakieś bardziej zarysowane uszy. Tle narzekania.

Pracuj dalej, bo może być z tego fajny efekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masiasty jest lepszy o niebo

a co jakbyś mu skrócił nieco łapy, takie bardziej przysadzistego skurwela zrobić

pazury dla mnie troche za długie, no i bym jesio uda mu przeskalował na osi X z widoku z boku

zrezygnowałbym jeszcze z łba ala obcy, i przesunąłbym troche siatkę co by widac bylo pysk osobno, bardziej madafakerski by był imo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności