Skocz do zawartości

Scena 3D: pracownia


balthus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Scene renderowalem w v-ray(milo ze wyglada na mental:))Zalezalo mi na czasie wiec obrazek ma niskie ustawienia irradiance map.Color mapping--> exponential podkrecone do 3,do tego 3razy VRayLight.

 

Dobrze wiem ze tak nie wygladaja biura architektoniczne ale pomarzyc zawsze mozna:)Co do funkcjonalnosci to nie jest ona przemyslana-fakt,ale mi chodzilo tylko o efekt wizualny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do funkcjonalnosci to nie jest ona przemyslana-fakt,ale mi chodzilo tylko o efekt wizualny:)

 

Wybacz, ale równie dobrze możnaby wymodelować samochód i postawić go na dachu :). Nie wydaje mi się, żeby takie fotele były dobre do pracy (ten model ma nawet specjalny podnóżek co sugeruje, że to fotel wypoczynkowy). Deski kreślarskie w biurze? raczej stół gdzie się szkicuje (płaski) albo po prostu duże biurko, ale komp jest niezbędny !! Trza było wymodelować jakieś blaszaki/laptopy pierwsza klasa :)

 

ps. te betonowe płyty są chyba za małe

 

poza tym światlo i klimacik całkiem spoko

 

pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

Pierwsza rzecz jak mi się rzuciła to, że pomieszczenie jest nie twoje!!!!!!!!!Tylko skopiowane nie umiejętnie!! Taka sama tektura na ścianach itp.. żałosne i tyle, rozumiem coś od wzorować ze zdjęcia itp., ale nie kopiować i wsadzić gotowce. Klapa stary, proponuję wziąć kartkę papieru długopis i samemu coś rozplanować, no i uzupełnić wiedze, co jest biurze arch., Bo to raczej skromny kącik domowy, i projektowanie siedząc na emsach raczej nie było by wygodne. Zastanów się zanim następnym razem cos skopiujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności