Skocz do zawartości

SCENA 3D: The TOWER


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pracka była robiona z urzyciem dreamscape`a, (w pracy nie użyłem żadnych fotek, chmury są 3d), co do kadru, to jest zamierzony, tekstur już nie zmienię..zamknąłem ten projekt..tytuł być może nie do końca trafiony... ale trudno.. chciałem odtworzyć pewien obraz z mojej wyobraźni...to było najważniejsze

 

dziękuję wszystkim za komentarze.. i pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najpiękniejsze w grafice, możliwość uwalniania obrazów z głowy. I widzac bledy, nasze ograniczenia - kazdy nastepny obraz w głowie staje sie doskonalszy. I my cali stajemy sie doskonalsi. I wychowujemy doskonalsze dzieci..

i tak dalej.. :)

 

Praca bardzo mi się podoba.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest najpiękniejsze w grafice, możliwość uwalniania obrazów z głowy. I widzac bledy, nasze ograniczenia - kazdy nastepny obraz w głowie staje sie doskonalszy. I my cali stajemy sie doskonalsi. I wychowujemy doskonalsze dzieci..

i tak dalej.. :)

 

Święte słowa...

Praca jak zwykle spox ;)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! To moja pierwsza wypowiedź na tym forum... i od razu tak dobra praca do skomentowania. Jak dla mnie to świetna, ale... chyba bardziej by mi się podobała, gdyby to było dokładnie to co widać w forum rekomendacje, na max3d. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka bardzo mi się podoba , jak zwykle sith_lord potrafi zaciekawić swoją twórczością , klimacik troszkę jak z mad maxa przyszłość owiana mgłą tajemniczości i wspomnień dla isniejących jest ok nie mam zastrzeżeń troszkę tylko do ziarnistości:) SITH jesteś z gdańska jak i ja może kiedyś zgadamy się na piwko z miłą chęcią poznał bym tak dobrego grafika :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy ... cos sie wam hyba pomieszalo :D pracka taka sobie... gdzie tu realizm? pracki i sniegu. Jak na dreamscapa to efekt taki sobie. Tam z tylu te gorki najlepiej wygladaja. Ale niebo.. i ten sniek co to jest?? :) wszystko rozmazane na dodatek.. i ten glow z tyylu :/ Pracka dobrze by wygladala w 320x240 albo i mniej :D No i zgadzam sie z DruGiem ze kompozycja totalnie skopana :) No ale pomysl fajny :) tylko ze naokolo pelno sniegu a wieza jak z innej bajki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności