Jump to content

Scena 3D: Japonski pokoj


wharp

Recommended Posts

  • Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Super pracka:) Niezly klimat i materialy :) Przyczepil bym sie do zołtego koloru, ciut za wysoko ustawionej fotki na zewnatrz, natezenia swiatla bo jest ciut za ciemno, troche latajacych miseczek i miecza. Zrob moze stojak na katany i umiesc je gdzies obok ;) Ogolnie jednak zazdroszcze:) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jak chcesz mogę Ci wysłać parę fotek miecza ze stojakiem, jeśli nie masz refki. Ogólnie miecz powinien być nieco wygięty, proste miecze to domena Chińczyków.

Tatami powinny być chyba od ściany do sciany, nie tylko na środku, o ile dobrze pamiętam, poza tym dorób dolną prowadnicę do tych drzwi z tyłu.

Poza tym fajny klimacik. Większość materiałów Ok.

Aha, zwykle przed wejściem trzeba zostawić obówie, więc musi tam być jakiś mały podeścik, zwykle znajduje się on w przedsionku, żadko kiedy do takiego pomieszczenia wchodzi się bezpośrednio z dworu. więc możesz dorobić zamiast dworu male pomieszczenie.

mrkrzysiek - Co do ciemności to japońskie pokoje (jak i całe domy są raczej małe), całe światło jakie wpada to przez pergaminy w drzwiach/ścianach. Jezeli już są jakieś okna to raczej malutkie. Takze nie może tam być za jasno.

Link to comment
Share on other sites

goran dzieki za fachowe wskazowki :) stojak na miecze mam jak i trzy miecze : katane, wikizashi i tanto, katana wyglda na renderze na prosta dlatego ze akurat lezy na boku ale jest zakrzywiona :) poprawki wprowadze jeszcze dzis :) pozdro

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy