Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Drednought


Adek_CG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sanki dziury na rurach zrobilem w ten sposob ze zazanczylem sobie te vertexy gdzie mialy byc te dziury... a potem dalem chamfer,potem extrude(jakas bardzo mala wartosc albo nawet zero) a potem dajesz ms na tych poly i robia sie okregi, no a potem to juz kasujesz poly i dajesz shell

 

hkropinski cos sie napewno wykombinuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem na ile trzymasz się w zgodności z W40k ale na moje oko nogi są zdeka do poprawy. Są po pierwsze za długie, po drugie za drobne, po trzecie kostki [a w zasadzie ich brak mobilności]. Pozatym Wg kodeksów dredy uzbrojone były poza minigunem w Rocket Lunchera. Pracuj, pracuj bo pracka ciekawa. Bedę tu zaglądał :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anJek hmm no wlasnie troche ciezko to chyba wylumaczyc co to jest i po co... krotko mowiac sa to pieczecie czystosci, pieczecie sa nakladane na drednoughta na kilka chwil przed majaca odbyc sie bitwa, wydaje mi sie ze one sa poprostu zrobione z kawalka wosku i kawalka papieru albo jakies tkaniny na ktorej sa wypisane modlitwy, czasami tez modlitwy umiescza sie tez bezposrednio na pancerzu drednoughtow, drednoughty sa czyms w rodzaju walczacych sarkofagow, w srodku sa sczatki zabitego niegdys bohatera, ktorego sie nie udalo uratowac ale udalo uratowac sie jego mozg i to on wlasnie jest zamykany i laczony z drednoughtem, tego zasczytu moga doznac tylko nieliczni, dlatego wlasnie drednoughty sa otaczene wielkim szacunkiem i sa traktowane bardziej jako istoty niz jako maszyny... ufff mam nadzieje ze cos nie cos wyjasnilem :)

 

tutaj masz intro z gry.. wlasnie z drednoughtem http://www.youtube.com/watch?v=ilhfpBdPT58

 

testurowal narazie w doslownym znaczeniu tego slowa raczej nie bede, ale cos pokombinuje ze mial jakis lakier jakies zadrapania, moze nawet jakis obrazek powstanie ;)

damusTo a specalnie tobie na zlosc pousczelniam wszystko ;>, tylko powiedz gdzie sa te rozsczelnienia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he nie wiedziałem że ty taki złosliwy ;)

No te rury domyslam sie to wiadra przewodów itp a w nazwijmy to tuowiu sa szpary w których tego pełno i na wieszchu więc rozumie że zostawiasz mi furtke żebym wiedział jak go rozbroić drobnym laserowym działkiem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damusTo hmm wlasnie mi wpadlo do glowy zeby moze jescze domodelowac jakies odznaczenia na tej plycie gdzie jest kabina... myslalem nad zrobieniem jakiejs malej w miare prostej scenki, wiec na poczatek poukladam to wszystko tak zebym wiedzial czy jest dobrze,pozniej pewnie oswietlenie, a potem pojda jakies materialy

 

chveti hehe..., ale niewiem czy jest sens wszystko texturowac mozliwe ze gdzieniegdzie beda jakies textury ale chyba w niektorych miejscach shadery wystarcza, no przecierz caly odrapany to on nie bedzie ;D

mrkrzysiek dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to model zawsze lepiej wyglada jako wire niz z szaderkami, nie wiem czemu... a z tymi medalami nie wiedzialem, ze jest taka historia zwiazana.

 

zastanawiam sie czy warto domodelowywac odznaczenia na plycie, jezeli damusTo chce Ci tego mecha rozwalic? :D

 

kurcze, piekielnie szczegolowy model, piekielnie fajnie wyglada ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakiej licencji sprzedają takie maszynki… opel mercedes (mersedes) a może fiat?? prosze o pilny kontakt w tej sprawi.. chciałbym se kupić takiego mecha :)

 

A tak na poważnie... e ja poważnie nie umie pisać xD

 

Modelik spoko luksus bedzie jak go pomalujesz no i kicniesz jakąś bitewną scenkę. W roli głównej będzie ... no wiadomo kto w tej roli :)

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anJek dzieki :), hehe a co tam niech strzela i tak nie rozwali :D

 

Mortom heh na licencji games workshop xD, pytaj jego http://img335.imageshack.us/img335/8532/marneus27bs.jpg

moze ma jakies na skladzie :P, tylko ze do tego sie nie wsiada,no chyba ze na wieki;P a ty pewnie takim to chciales sobie pojezdzic, ale to jest niestety strzelajaca "trumna" do srodka wchodzi tylko mozg :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności