Skocz do zawartości

[Modelowanie] Modelowanie Felgi [3dsmax]


mrkrzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

właśnie obejrzałem no fakt widać że jeszcze nie masz opanowanej obsługi programu, niby fajnie że siadłeś i nagrałeś ale widać że bez przygotowania wcześniejszego ten tutek przez co trochę błędów jest w nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum są dwa jego watki mazda z galerii i bmw w wip obie prace są średniej jakości a nawet słabej mają dużo błędów nie dopracowań itp

 

a co do tego ze stwierdziłem że ma nie opanowaną obsługę widać na tutku wszystko wyraźnie po za tym jakość jego prac też na to wskazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynia czy Ci p... gosciu pokaz jakos swoja prace a nie Mr szkalujesz co za piz.....

a to ze gosc nie ma obcykanego programu to mnie rozwaliles

powiem tak sadzac po twojej odpowiedzi to jests mlodym gostkiem ktory ma maxa na kompie zainstalowanego ale niewie co ma z nim zrobic (zwykla zazdrosc ci gryzie a;e ci przejdzie ja dojrzejesz )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

portfolio jego widziałem niema tam nic nadzwyczajnego jedyny render ładny jest nie jego autorstwa tylko Bubu który był pokazywany tu na forum modele są średniego poziomu jedynie laptop ma trochę detalu, demigod nie jestem młodym gostkiem jestem pewnie dużo starszy od ciebie a zazdrościć nie ma czego u niego zazdrościć to ja mogę innym prawdziwym wymiataczom, a na tym forum od samych aut jestem w stanie wymieć sporo lepiej modelujących osób a o renderingu już nie wspomnę

 

56912649cd3d57c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patry wytykano mi że nic nie potrafię oceniając moją osobę tylko po tym ze ma 30 postów na forum poproszono o pokazanie swoich prac więc pokazałem wszystko to co stworzyłem w 3d przez ostatnie 5-6 lat wiem że nie zachwycają te modele ale to nie moja działka mrkrzysiek w 3d miesięcznie spędza prawdopodobnie po kilkadziesiąt godzin ja 3 4, od kilkunastu lat oceniam prace innych ludzi w 3d i 2d więc posiadam jakąś wiedzę by móc wypowiedzieć własne zdanie na ten temat, nie uważam się za żadnego artystę i mam nadziej że mrkrzysiek też, bo jeśli myśli że jest już wielkim grafikiem to go czeka nie miła niespodzianka bardzo nie miła

 

z tego co wiem szuka pracy jako grafik ale prezentując obecny poziom ma małe szanse dostania się do jakiegoś lepszego studia graficznego jak AlienFX, Lightcraft, Platige Image, HumanArk a tu pracuje przecież sporo ludzi z tego forum jest jeszcze kilka firm które mógł bym wymienić ale to nie o tym, no chyba że się zadowoli jakąś małą firmą znaną w jego regionie w której tak naprawdę niczego się nie nauczy a będzie robił za woła roboczego renderując kiepskie wizki robiąc marne modele itp to tak wtedy jego poziom umiejętności jest wystarczający ale tak naprawdę takich ludzi jest mnóstwo, więc panowie trochę obiektywizmu a nie że znam kolesia gadam z nim na GG to go pochwalę na forum że robi świetne prace kiedy tak nie jest,

 

jestem ciekawy co ma do powiedzenia mrkrzysiek bo jakoś cicho siedzi jak narazie

Edytowane przez dynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dynia - ok, spoko, przepraszam :)

Myślę, że faktycznie jeśli ktoś nawet nie jest wymiataczem, to może mieć "sokole oko" i potrafić dokładnie ocenić każdą pracę. Problem jest jedynie w tym, że nie napisałeś co konkretnie jest niedopracowane ;)

Łapiesz różnicę? :)

Ocena pracy/umiejętności bez argumentów ocena z argumentami

Mogę się założyć (hehe, ale co najwyżej o lizaka :D), że gdybyś podał argumenty, to nikt by na Ciebie nie "naskakiwał" (oczywiście bez obrazy dla tych, którzy negują to, co napisał dynia :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynia nie o to chodzi ze naciebie sie najerzdza tylko ze ktos zrobil tutek dla ogolu podzielil sie nm i kliku osobom sie przydal chodzi o to ze ktos kto zamierza zrobic jakis tutek bedzei sie zastanawil czy warto bo zaraz sie znajdzie jakis madrala i zacznie wytykac cos tam zniechcisz innych czasmi nawet tacy "wymiatacze" jak Ty ogladaj jakies tutki i jakies tricki znich uzywaja

Mr zrobil ten tutek bezinteresownie wiec luz

jest sporo osob ktore robia na tym forum Tutki za Free niektore sa wyczesane w kosmos

tak jak np Klicka lekcje zbrusha Tomali odnosnie unvrapa , SuperOko riging i wielu ludzi

ktorzy robia to dla innych wiec troche szacunku chesz komentowac prace komentuj oki od tego jest forum ale podawaj konkretne bledy

ktos z forumowicz ma podpis fajny "kiedys trzeba byc malym zeby potem byc wielkim" chyab to tak idzie wiec luzik i pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faithart mrkrzysiek mi napisał na PM bo nie chciał ciągnąć tu dyskusji i ze nie może napisać tu tego co by chciał bo ktoś mu zabrania ( trochę dziwne to) a to co napisał trochę mnie zaskoczyło bo stwierdził że fakt mało co potrafi w 3d a w maxie używa tylko kilku opcji i że często klika nie to co chciał kliknąć,

 

demigod mam szacunek dal ludzi którzy robią tutki za free ale lepiej sie oglada jak tutek jest mniej chaotyczny

 

ReflecVision oj bez przesady pamiętam twoje modele z 2006 roku

Edytowane przez dynia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności