Skocz do zawartości

Nowy trailer Wiedźmina (The Witcher)


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Z przyjemnością informujemy że w sieci pojawił się zwiastun, do gry The Witcher oparty na kanwie przygód powołanego do życia przez Andrzeja Sapkowskiego Wiedźmina Geralta. Animację stworzył Platige Image - firma znanego polskiego animatora, Tomasza Bagińskiego, twórcy Katedry i Sztuki spadania.

 

Gra The Witcher, produkowana jest przez CD Projekt Red Studio. Jej trwający półtorej minuty zwiastun w rozdzielczości 1280x720 i formacie .mov możecie ściągnąć z serwerów FTP Wirtualnej Polski. Trailer zajmuje ponad 60 megabajtów [źródło: gry.wp.pl].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi sie ze od czasu jak ta gra zaczela powstawac technologia posunela sie tak mocno do przodu ze niestety nie nie bedzie to pordukt konkurencyjny. Zaczynalem studia to gra zaczynala powstawac... skonczylem studia... gra dalej powstaje.. ludzie. co jest? budzetu nie ma?? czy sponsora?? czy moze ludzi do pracy?? o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach no chodzi o to ze pewnie duza rotacja pracownikow w firmie i nie daja sobie rady chlopcy. Sama animacja czolowki nie jest tym czego sie spodziewalem :/

 

No coz wydaje mi sie ze bedzie to totalnie przereklamowana gra i nawet mi sie nie bedzie chcialo dema sciagnac :]

 

nastepnym razem moze firma pomysli o dobrym zespole zanim zacznie cos tworzyc i co najwazniejsze miec przynajmiej zarys tego co chce sie stworzyc :/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, nie ma jak grono specow ;)...

opowiem wam troche o wiedziu, bo widac, ze nic nie wiecie...

 

na odwieczne pytanie- czemu ta gra tak dlugo powstaje nie odpowiem, bo to dluga historia.... tak czy siak gra MA szanse na rynku...dlaczego?

 

poniewaz to RPG, a w rpg liczy sie pomysl, kreatywnosc, grywalnosc, game play,ect ect... grafika jest na dalszym planie, chodz chyba nie powiedzie, ze nie daje rady.

 

konkurencja-

1)oblivion- niby spoko gra, jednak mozna by z niej wycisnac DUZO wiecej ( kamienie maja tam 2000tri, a postaci sa malowane chyba 2 na dzien:o)(poza tym ta gra juz jest,,, a wiedz bedzie w 2007, wiec jak maja konkurowac)

 

2) ghotic 3 - jest w niej tyle bugow, ze od rodzimych, niemieckich servisow gra ta dostawala 010 pkt i mowiono, ze jest niegrywalna, ze nie da sie kilku pierwszych questow ukonczyc... grafika tez jest slaba

 

3) nvn 2 - grafika jest zalosna... robiona z automatu, zarowno teren jak i prawie cala reszta...np. drzewa, kamienie, klody i caly ten klimatyczny stuf nie jest pieczalowicie ustawiany na terenie przez czlowieka tylko skrypt go sieje:o

PODSUMOWUJAC

 

atari jako wydawca wiedzmina juz sie postara aby ta gra ujzala swiatlo dzienne, a my postaramy sie, zeby byla to dobra gra...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem już 2 miechy temu w CDA ;)

 

Czekam z niecierpliwością na wiedźmina i mam szczerą nadzieję że ten tytuł zarządzi...

 

Graficzka ma doskonały klimat i jest dopasiona kolorystycznie. Jak na ekranie będę widział to co na screenach to będę już mega zadowolony.

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym ta gra juz jest,,, a wiedz bedzie w 2007, wiec jak maja konkurowac

 

nie rozumie. no to just cause tez nie moze konkurowac z gta:vice city? bo inny rok wydania? gra stara (vice city) moze zmiazdzyc gre nowa przereklamowana (just cause)

 

gra ta dostawala 010 pkt

 

010pkt? 0.10? 10? 0 i 10? ...

 

atari

 

najgorszy wydawca jakiego znam, serio.. (a slyszalem ze ubisoft mial wydac.) pzdr Matrixy

 

nie ma jak grono specow ;)

 

odezwal sie..

 

a i nie zebym byl jakis antypatriota, poprostu nie czaje takiego przekladania premiery gierki. pzdr duke nukem 4ever i stalker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trailer spoko, ale moglby byc bez kitu lepszy.

a grafika nie jest az tak wazna przy tego typu grach jak juz ktos tu zauwazyl. licy sie dobry klimat i rozbudowanie. TES:Morrowind tez swojego czasu grafike mial raczje srednia ale powalal ogromem swiata. na az tak wielki sukces bym jednak nie liczyl ale w Polsce moze znalezc paru fanow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie Twoje posty Kurcik hehehe zauwaz tylko to ze te gry ktore podales zostaly wydane i sa "hitami" w wiekszym lub mniejszym stopniu a Wiedzmin nie jest wydany jeszcze i nie wiadomo czy bedzie "hitem" wiekszym lub mniejszym, ja trzymam kciuki.

 

Acha co do nvn to chyba dobrze ze scrypt to ogarnia ? a nie wieczna liniowosc ;)

 

Badz skromny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie The Wicher od momentu ujrzenia przeze mnie pierwszych screenow [te juz na silniku aurora] stal sie najwazniejszym projektem w tworczosci polskiej sceny gier komuterowych, jedyne do czego mam watpliwosci to wydawca jak pamietam Atari kazda gre jaka wyposcila s*** glownie mam zal za Unreal 2 i NWN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze chciałbym aby Witcher odniósł sukces, ale mam obawy:

- bardzo dobra reklama (szkoda że tylko w Polsce, gdzie rynek giercowy kuleje)

- przestarzały silnik

- troche kiepskie lokacje (przynajmniej z tego co widziałem z trailerów)

- troche pusto w tych lokacjach

- główna postać (może się mylę, ale jakaś tak lowresowa)

- zagraniczny wydawca :/ ponoć Atari kuleje ostatnio

 

Film natomiast nie najgorszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności