Skocz do zawartości

Postać 3D: Wojownik kendo


wharp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok oto siatka, wiem ze nie jest idealna ale ciagle sie ucze, bardzo dziekuje za kazdy komentarz i ciesze sie ze pracka sie podoba, od bardzo dawna mialem zamiar ja zrealizowac, teraz czas na samuraja w pelnej zbroi (wiem ze hardcore ale mam nadzieje ze mi sie to uda :) pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche przesadzacie z tym slodzeniem i porownywaniem renderu do zdjecia. Widac bledy na renderze a tym bardziej kiedy sie popatrzy na siatke.

Prawe biodro jest dziwne, rekawy wygladaja nienaturalnie a prawa reka wyglada jakby byla zlamana w przedramienu, lewa dlon nie wydaje sie trzymac broni. Nie podobaja mi sie tez ostre krawedzie naramiennikow i to ze sa takie sztywne. Co do samego renderu to jest ok pomijajac to ze w prawym rekawie cos swieci.

Nie jestem tez pewien co do proporcji glowy do reszty ciala (chyba ze to dziecko jest)

 

wydaje mi sie ze mozna by z tego wiecej wyciagnac. jeszcze pytanie do autora, oryginal jest w kolorze?

 

Kendo_Warrior_by_kokoleka.jpg

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t0m3k - proporcje sa ok, glowa jest uniesiona do gory, dlatego moze Ci sie wydawac ze jest duza, naraminniki z tego co wiem to sa sztywne, odstajce przedramienie to raczej rekawica ktora troche odstaje (nawet na zamieszczonym przez Ciebie zjeciu widac ze rekawica sie odchyla od przedramienia); u mnie swiatlo dosc rownomiernie jest rozlozone wiec nie widze zeby cos bylo przepalone, praca od poczatku byla przewidziana jako bw, kolor nie oddalby klimatu ale dziekuje za koment i pozdrawiam

ZiBi_PL- mam model katany (nie jedna jush modelowalem) ale zawodnicy w kendo uzywaja raczej shinai :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kendo i prawdziwa katanka ? Kogos tu sie żarty trzymają... :)

 

Jeśli chodzi o samą pracę- naramienniki są zdecydowanie za sztywne (nawet jeśli to byłoby nowe bogu to nie leżałyby jak blacha ), cała reszta ok. Wywalenie twarzy pomogło wizualnie ale dla każdego kendoki będzie to nienaturalnie wyglądało- że jak, murzyn z zamkniętymi oczyma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do wypowiedzi RK.

Ponadto kote (rękawice) chyba zbyt krótkie, do (pancerz na klatce) zbyt wysoki a tare (ochraniacze na biodra) nieco szerzej powinny opinać uda.

Do tego te linki na menie (hełmie) nie powinny zwisać - w przeciwnym wypadku men zleci przy pierwszym trafieniu w głowę. Acha, i shinaii zbyt gruby u podstawy.

Tyle w kwestii technicznej - co do renderu i reszty - jak dla mnie jest b. dobrze.

Swoją drogą RK - czyżbyś ćwiczył kiedyś? Pytam, bo wiem, że w Łodzi od lat jest sekcja kendo.

Pozdrawiam serdecznie wsjech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności