Skocz do zawartości

Postać 3D: Mięśniak [update]


Matti

Rekomendowane odpowiedzi

Taki plan już miał chyba wcześniej ;P

Dla mnie fajnie to wygląda. Tylko skóra się troszke za bardzo swieci, przez co wygląda lekko plastikowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Badyl- tak wiem tatuaz troche czerstwy. mysle ze go wyminie na taki co zajmie cala piers i ramie. cos moze ala tribal. Tak sznurowki of course beda czarne:)

 

cta- a co nie podoba ci sie ten dym;>?? przeciez jest pro;) moge zrobic tutka;)

 

Z-brush- hyh. co ty za chudy jest jeszcze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obo-wiem ze przedramiona slabe. jeszcze nad nimi popracuje

t0m3k-dzieki. scenki nie bedzie, bo mi sie nie chce:P dam jakies tlo. itd

 

dodalem bron testowo narazie zeby zobaczec jak bedzie wygladalo.

 

PI pytanie do was jaki dac material/shader na bron azeby bylo widac detal? bo teraz to prawie nicn ie widac:/

 

pajacyk222kopia5yw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje to jako kompletny amator więc chyba obiektywnie. Co rzuca się w oczy zwykłemu człekowi w pierwszej chwili hmm ramię idąc ku dłoni zbyt się zwęża szczególnie ręka lewa (z mojej perspektywy) i dłoń (w oparciu o zwężanie) jest automatycznie za duża. Kciuk w ręce z bronią powinien być wydoczny, a broń bardziej przesunięta w dół (na place trochę) [jeszcze sprawdze z ASG jak wygląda chwyt dokłaniej]. Jasnozielone plamy na spodniach po dłuższych oględzinach są... za jasne. Jeszcze blizna na klacie wygląda jakby się facet szminką umazał, ale zmienienie jej obrzeży na ciemniejszy powinno wyglądać w miarę (jeszcze kumpla z jego bliznami pooglądam :D) Oczywiście place na broni lekko podgiąć, oraz (tak w wramach chamskiej szczegółowości:D) popraw czapeczkę, nie wiem ale jakoś według mnie dziwnie wygląda (to jest model czy w photoshopie nakładałeś :P) aaa i ten tatuaż lewy (z mojego widoku) jakiś takiś dziwny. Jeszcze uszko wygląda jakby je ktoś dokleił, ale to chyba proteza w końcu weteran no nie?

 

 

Dobra to była wersja krytyczna skrupulanta teraz czas na wersję amatora zajefajny koleś, marzę, żeby chociaż buta takiego zrobić nie wspominając o całości:) Respect (choinka idę się uczyć z tuków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarz. nie wazne czy amator czy pro. wzne ze krytyka jest konstruktywna:]

co do broni i palcow na niej to jak pisalem jest testowo podczepiona wiec nie bawilem sie w giecie palcow.

plamy sa bez kitu za jasne jak na nie tera patrze.

tatuaaz taak wiem juz wszyscy go jada:P

ucho bez kitu jest podlklejone poznie wiej w photoshopie cos zamaluje:]

pozdro i dzieki:* lubie krytyke:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, po takim obrażeniu na klacie to by chyba nie przeżył:P

Dziwnie wyglądają przedramiona, tzn jak kołki.

Twarz wyszła całkiem spoko (przynajmniej z tego rendera)

No a spodnie mają zdecydowanie zbyt jaskrawy kolor. Z takim kolorkiem to raczej skupiałby uwagę w dżungli niż się maskował.

A ten karabin to chyba ciut za ciemny jest.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta wygląda na w miare świeżą rane. A tamta była jakby sprzed lat, tylko blizna ;)

No ale oczywiście to Ty tu wszystko ustalasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności