Skocz do zawartości

Finished 2D: praca na konkurs "puma-kreacja"


Marcin_ps

Rekomendowane odpowiedzi

update

 

jestem w finale kto jeszcze moze oddac glos zapraszam

http://www.pumakreacja.pl/show.php?id=21081

 

Witam

Wczoraj cos takiego wydlubalem na konkurs pumy ( opakowanie serii create ) piec przed 12 bo do dzis byl termin nadsylania prac... jesli masz ochote i ci sie podoba lub nie zaglosuj :) http://www.pumakreacja.pl/show.php?id=21081

 

536862.jpg

 

 

a tu tak na szybko zeby zobaczyc jak beda wygladaly 4 opakowania obok siebie

 

537558.jpg

 

 

pozdrawiam i czekam na komenty i ocenki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

trochę jakby zerżnięte z CocaColi ale ogólnie bardzo mi się podoba.

definitywnie dobre podejście do tematu: być może klient zakupi cała serię od razu bo spodobają mu się wzorki.

 

kreski imo powinny zostać. dodają odrobiny przestrzeni wzorom.

 

masz mój głos:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey,

 

tez zrobiłem projekt na ten konkurs :/

http://www.pumakreacja.pl/show.php?id=20801

i powiem szczerze, że mimo iż wiedziałem ze nie warto (sposób oceniania, rodzina i znajomi) to i tak jestem zaskoczony aż tak niskim poziomem. Myśle że mamy nauczkę na przyszłość :) Mnie skusiło tylko to że można wygrać MAC'a a zawsze chciałem go mieć :)

 

Pozdr.

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w tym glosowaniu nie jest to ze glosuje rodzina itp tylko to ze punktacja jest od 1 do 10 powinna byc od 5 do 10 wtedy nie byloby sytuacji gdzie piec 1 obniza ocena tak ze fajny projekt spada bo by mogl wygrac z czyims tam

 

nastynas masz moj glos ( juz wczesniej ) na to wychodzi ze to w 3d ? :) bardzo fajne

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio te pozytywne komentarze ? jak tak to sie bardzo ciesze :) zwlaszcza ze mowia to osoby ktore sie znaja na grafice :) jak narazie walcze 1 bitwa nawet wygrana nie jest az tak zle chyba jeszcze nie czas na bombardowanie 1dynkami innych chyba czekaja na przyszly tydzien .. jeszcze przed finalem dowiedzialem sie jak to wyglada jestes wysoki i nawet masz ladna srednia wstajesz rano i z 1 miejsca spadasz na 120... tu troche lepiej bo przynajmniej znajde swoja prace odrazu bo tylko 15 miejsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądałem wszystkie prace i mam nadzzieję że wygrasz, jest to fajnie wyglądająca, miła dla oczu ciekawie kolorystycznie spasowana pracka :D

ale, mam jedno ale mogłeś spróbować aby pódełko się "zazębiało" chodzi mnie o wzór aby się łączył koniec z poczatkiem

pozdrawiam i życze złotych laurów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem.. sprawa wyglada tak ze prace robilem w dzien zakonczenia przysylania projektow a dokladniej w przedostatni dzien praca zaginela i dopiero pod koniec dnia ja zobaczylem ale juz nie moznabylo wysylac projektow ... ale jesli bede mial mozliwosc ;D to poprawie bezproblemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl na tlo to przypadek nie chcialem dawac ani zwyklego gradientu ani jednokolorowego tla tak jak wiekszosc prac ( do tego roz albo niebieski ) wyszlo cos takiego ... okolo 2000 ulozonych obok siebie photoshopowych shapow

 

tymko ja mieszkam 20km od tarnowa a dokladniej dabrowa tarnowska w tarnowie sie ucze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydują ludzie czy jury?

Jeżeli ludzi to Ci współczuję - sądząc po komentarzach na stronie Pumy, 90% z nich nie powinna mieć prawda swobodnego wypowiadania się bo taki debilizm może być zaraźliwy.

Trzymam kciuki za Twój projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos też masz.Ale zanim oceniłem to musiałem przeglądnąć inne projekty i Twój wydaje mi się najlepszy. Opakowanie przyciąga wzrok chociaż ja z perfum Pumy nie korzystam:)

Co do komentów to się nie przejmuj bo i tak niektórzy zanim skorzystają z Sieci to powinni się na badania do psychiatry udać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladnalem te komentarze nt. Twojej pracy i mam do powiedzenia jedno: zawisc ludzi jest nieobliczalna jesli dochodzi do tego anonimowosc!!!

 

A co tam - wyzyje sie na gosciu, fajnie bedzie wygladalo, inni sie posmieja i doloza swoje! a niech mu sie dostanie! i co ze go nie znam? dowale frajerowi, bo to takie fajne i modne w polskim internecie... komentarze tak zenujace i razaco podobne do onetowych, ze nie zdziwilbym sie jakby to byli ci sami ludzie, widac potrzebuja sie dowartosciowac, a przeciez latwiej jest niszczyc (tu: czyjas reputacje) niz tworzyc (tu: pozytywne emocje).

 

Jak dla mnie to banda *******!

 

pozdrawiam

 

PS: napisz Marcinie jak w koncu sprawa wyglada, czy juz konkurs sie zakonczyl? Na stronie Pumy wyglada jakby jeszcze trwal, ew. podaj date zakonczenia. Powodzenia tak wogole, bo mi sie naprawde podoba Twoj projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurs zakonczyl sie zdaje sie tydzien temu.. organizatorzy mieli liczyc glosy raz jeszcze odrzucajac te ktore byly wysylane niezgodnie z regulaminem itd..ale chyba dali sobie z tym spojuj.. miejsce bylo tylko 1 zajela go praca ze srednia 5.39 moja miala 5.30 ... co do komentowania to bedzie jakies doswiadczenie na przyszlosc bo na maxie czy innych "normalnych" forach takich rzeczy sie nie spotyka...dzieki raz jeszcze za pozytywnie prawdziwe komentarze i dobre glosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności