Skocz do zawartości

scena 3d:mój pokój!!!


Yaro16

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Troche popracowałem i daje efekt.Jakiś bug mi sie zrobił na prawym rogu, firana skopana i znów mi ciemno wyszło.Poprawie te rzeczy następnym razem.Co do skali wrzystko jest wymierzone bo to mój pokój.Zamierzam dodac jeszce lampke,sofe,dywan i na dywanie rowerek do cwiczeń.Czy wykonam.. czas pokaże.Proszę o komentarze ponieważ sa one dla mnie ważne.

 

mozeleppszebm0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wszystko jest mierzone? Jakim cudem masz takie grube okna?

Ogolnie jakos dziwnie to wyglada. Albo na moje oko cos nie tak z ta skala albo masz bardzo dziwne przedmioty w domu (lampa, monitor, krzeselko).

 

Co do updateu, juz jest ladniej :)

Zaslonki lepsze ale moze nie kopiuj ich tylko na druga strone zrob druga, lub zmien ja troszke. Dziwnie wygladaja te zaslonki gdy sa identycznie pozaginane.

 

Narazie nie przejmowalbym sie bugami w oswietleniu, texturami itd. Dopracuj modele, ustawienie elementow, dodaj detali i innych pierdolek aby urozmaicic troszke scene.Dopiero na koncu bedziesz sie martwil o oswietlenie i inne takie.

 

Powodzenia, mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co za oknem zupelnie nie pasuje - tak jakby byla tam tylko pusta przestrzen z kilkoma galeziami. Poza tym swiatlo rzuca zbyt ostre cienie - jezeli uzywasz swiatla VrayLight to zastosuj swiatla typu Plane i wlacz opcje Smooth surface shadow.

Monitor jesli swieci to bardzo slabo - chyba ze to na ekranie to tylko naklejka.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności