Skocz do zawartości

Model 3d: demon head


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

model low+ hi zrobil Bieloon

ja texturke/wypalanie normalek edycja low-siatki letka(tak wiem jak to sie pisze po polsku :) )

 

tutaj zamieszczam glowke demona ktora ostatnio speedowo otexturowalem, troche bez tych takich finalnych tchniec jest jak sie przyjzycie ale niestety model mnie zabrali wiec juz mi nie chce sie nad na siedziec wiecej :) mam nadzieje ze sie wam spodoba.

 

1tw6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam! Modelik jak i texturka poprostu extra ;-)

Mam takie jedno pytanko apropo modelu. Jak patrze na siatke to przy szyji widze plane'y (a moze boxy?) Na modelu z texturka wyglada to jak pierscienie i tu chcialem sie spytac jak udalo Ci sie cos takiego wykombinowac ? :D

I jezeli to sa zwykle plane'y to jak to jest, ze widac je z gory/dolu i jeszcze w szerz. Mam nadzieje ze to mozesz mi zdradzic ;-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thnx guys :)

 

co do specyfikacji: w poprzednim projekcie mielismy postacie z np 2x2048 texami wiec jedna 1024 to nie tak duzo :) poza tym jesli cos nie pociagnie to zawsze mozna przepalic na mniej, w druga strone jest gorzej

 

co do obreczy: zwykle plany z alpha,zapomnialem napisac ze maja one jedna texturke 64x64 zdaje sie z alpha nic wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem...moze to dlatego ze to sama glowa, ale ja jakos nie cuzje tego modelu ;p nie przemawia do mnie i mi sie nie podoba ;] no ale wykonanie bardzo dobre...

jedyne co razi to ze tak jak mowiles niedopiesciles kilku mejsc i szczegolnie to widac na dolnej szczece ktora ma kawal gadziej txt prawie ze nachama ;] przydaly by sie jakies delikatne detale jak na gornej , faldki ktore daja znac o dziaslach itp (chociaz moze i jest ale trzeba ten kawalek normala dociagnac)

 

a tak to good job :] acz patrzac na specyfikacje ku$#@$ mnie bierze ze tak wam pozwalaja ;p co to ma byc postac do closeupow w 1080p na Xklocku ? :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

he he he Kapooch ine bulwersuj się, poprostu zazdrościsz że ci limity podcinają :] na tekturach i modelach :P.

Odnośnie pracki to jak już wspominałem na GG całkiem fajna, jak na komerche to może być (chyba, że to nie komercha, to też jest ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności