Skocz do zawartości

I Starcie Fotograficzne: sonda i zasady.


tweety

Który temat chchesz fotografować?  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który temat chchesz fotografować?

    • "Ludzkie zakamarki"
      28
    • "Przemijanie"
      13
    • "Codzienność"
      16
    • "Mistyfikacja"
      11
    • "Chemiczny świat"
      15
    • "Szał"
      9
    • "Pod nogami"
      7
    • "Tuż za rogiem"
      7


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

możemy zrobić bitwę z dwoma tematami jeśli chcecie :)

ale ostrzegam, że główna nagroda jest tylko jedna i będzie dawana tylko dla najlepszego zdjęcia ze zwycięskiego tematu.

 

 

 

poza tym pamiętajcie:

 

"Co znaczy dla Ciebie temat Ludzkie zakamarki?"

 

nic

 

 

....

 

 

wszystko

 

 

 

i na tym polega piękno takich tematów: uwidacznia się to co siedzi w człowieku najgłębiej, jego osobiste uczucia i przeżycia, które mimowolnie odkrywamy podczas robienia zdjęcia...

 

można podejść do tematu najbardziej typowo i tradycyjnie a można złamać konwenanse i tematy tabu... można wszystko (w granicach dobrego smaku oczywiście)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na tym polega piękno takich tematów: uwidacznia się to co siedzi w człowieku najgłębiej, jego osobiste uczucia i przeżycia, które mimowolnie odkrywamy podczas robienia zdjęcia...

 

albo wywlekamy celowo żeby zrobić zdjęcie.

 

Co do dwu-tematowej bitwy to jestem jak najbardziej na nie. Co do ograniczenia do 1 zdjęcia na osobę to jestem jeszcze bardziej na nie (no chyba że seria nie wchodzi w grę). Regulamin został ustalony na początku i jest dobry, nic bym nie zmieniał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też popieram

najlepiej bedzie jeden temat i 3 foty

na jeden temat kazdy wymysli cos innego i bardziej sie w to zaangazuje, a tez zawsze mzoe byc tak ze jedna fota komus nie wyjdzie, a tak bedzie miec te 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole.. To jakiej wielkosci minimum musza byc te zdjecia (tak w pixlach prosze).. Bo to cha ma mimo wszytko jakies znaczenie.. Np. krotszy bok min 800px ja bym proponowal.. :D

 

A tak pozatym to jak rozumiem to jak juz siem stosuje jakas korekte kolorow itd to tsza dac oryginal zdjecia i zdjecie po zabawie psem..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edhel: zdjęcia zamieszczamy według ogólnych zasad jakie panują w fotografii:

zdjęcie max 900px na szerokość lub link do dużego zdjęcia.

 

poza tym prosiłbym o czytanie całego wątku: jak już pisałem zamieszczamy dwie wersje każdego zdjęcia: oryginał i po postprodukcji - dla porównania.

 

Creator: masz zamieścić3 zdjęcia: czy to będzie seria czy każde zdjęcia będzie opowiadać inną historię to zależy od ciebie. w przypadku gdy zamieścisz więcej zdjęć, będą brane pod uwagę tylko trzy pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności