Skocz do zawartości

Wiz: wnętrze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hohoho... bardzo pięknie!! Naprawdę świetna rzecz. Podłoga może trochę zbyt 'lakierowana' i taki układ okno w stosunku do telewizora może być kłopotliwy przy oglądaniu tego ostatniego. Rolety lub jakieś pionowe żaluzje byłyby wskazane. Pozdrawiam i gratuluję!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wklejone:]

-ile sie liczylo?..i na jakim sprzecie?.

 

W sumie mało o tym napisałem ale:

Roślinka nie jest wklejona to mapa z kanałem alfa tylko donica jest 3d

w sumie nie pamietam za bardzo jaki był czas renderowania bo praca ta ma z 7 miesięcy. Zrobione w maxie i vray-wtedy chyba jeszcze 1.5.06

Pozdrawiam

Faktycznie wrzuciłem jakiś czas temu to i inne prace na www.3d.pl tutaj wrzuce później część moich wypocin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca ogólnie mi się podoba. Fajne jest zmarszczenie skóry na sofie. Zawalone są niestety kolumny. Ktos sugerował, że to B&W ale każdy szanujący się miłośnik muzyki i sprzętu widzi, że to JBL Northridge. Tekstura bocznych ścianek nie jest taka jak w kolumnach a same kolumny mają wdług mnie tragiczne proporcje w stosunku do książek stojących pod nimi. Coś tu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ale mam ale...:)

 

Ja właśnie powiem, że światło nie do końca ok... bo:

 

1. Jest bardzo jasno w pokoju, sufit rozświetlony rozproszonym światłem. Ale z tego powodu mam wrażenie, że jest lekko zachmurzony lub zamglony dzień. Zauważ - kolor światła rozproszonego dałeś biały (co by sugerowało mały udział błękitnego nieba w "rozpraszaniu").

 

2. Tymczasem dodajesz światło direct (słońce) do tego ze zbyt delikatną intensywnością i mapę za oknem, która sugeruje, że jest bardzo słoneczny dzień.

 

3. Moim zdaniem powinno być więcej ostrych cieni w pomieszczeniu i większy kontrast.

Tak jak w fotografii... trzeba ustawić dużą przesłonę bo plamy słońca będą przepalone a i tak pojawią się miejsca w mocnym cieniu.

 

4. Obrazek drugi oddaje już ten efekt o którym mówię...sam zobacz :))

 

Krótko mówiąc będzie OK jak zmienisz dzień na pochmurmy za oknem, lub dłużej powalczysz.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności