Skocz do zawartości

cos dla grafika


vebetr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ciekawie to wygląda :)

Ej, człowiek wam zapodaje stronę ze screenami z silnika i do tego z demem (właśnie pobieram, więc nie wiem jeszcze co i jak). A wy się go czepiacie że strona kiepawo wygląda :/... 99% amatorskich projektów nie doszło do etapu screenów, a w amatorskie dema grałem może ze dwa...

 

Imho to bardzo ciekawy projekt, powodzenia dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt bardzo ciekawy, gra w klimatach jakie lubie :)

 

sciagnąłem demo, zgrałem. wygląda doscyć przyjemnie jak dla mnie. oldskulowo ale fajnie. gra jednak na sprzęcie:

athlon 64 3000+

1 GB ram

Radeon x550 256 ram

gra się tnie nieziemsko. kilka klatek na sekunde

 

powodzenia bo jest ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledyr, tobie też się tak cieło czy tylko mi?

przez to cięcie nie wiem co sie dzieje. jak wchodze do bunkra mnie zaraz wywala w miejsce startowe. i nie wiem czy to mnie szkop zabił czy co :P

 

ale faktycznie zapowiada się nieźle.

gratulacje dla twórcy. sam to zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ledyr, tobie też się tak cieło czy tylko mi?

przez to cięcie nie wiem co sie dzieje. jak wchodze do bunkra mnie zaraz wywala w miejsce startowe. i nie wiem czy to mnie szkop zabił czy co :P

 

ale faktycznie zapowiada się nieźle.

gratulacje dla twórcy. sam to zrobiłeś?

 

dzieki, tak ale nie byla to praca na tydzien miesiac ani rok tym bardziej ze wystepuje tez w roli grafika, lubie pisac a efekty przychodza z czasem, mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze zrobic to co planuje niedlugo, nie robie tego dla kasy jak inne teamy poprostu bo lubie.

To tylko mial byc wstep do tego co chcialbym zrobic, myslalem ze bedzie gorzej no ale wyglada na to ze jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek X550, 1GB RAM, Athlon X2 4200 i 2fps :/

Szkoda.

x300/x550 nie mam tej karty ale gdzies slyszalem od paru osob ze ten model nie jest za szybki, ja mam radeona 9250 (raczej starocie) ale wszystie gry 3d dzialaja plynnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ta gra chyba nie lubi x550 :) sprawdziłem na innym kompie z radkiem 9600 pro, i tam chodzi idealnie :D

Zauważyłem podczas gry kilka rzeczy:

- bronie strzelają idealnie w punkt celownika. Takie skupienie jest niemożliwe. Należałoby amunicję trochę rozrzucić

-na mapie zauważyłem 2 flagi niemieckie. Pierwsza, jaką spotykamy jest lustrzanym odbiciem prawidłowej :) druga jest już Ok :)

-nasz hirołs ma problemy z wchodzeniem na schody. Dotarłem pewnym momencie do schodów, na które nie da się wejść. Są chyba za wysokie. są one w takim pomieśczeniu z wielką przepaścią pośrodku. Nie mogąc wejść na schody rzuciłem się w ową przepaść ;) ku mojemu zdziwieniu nie zabiłem się :D na dole za to znalazłem tajemnicze drzwi z napisem "NICHT EINTRETEN" (nie wchodzić)

Jednak przez drzwi nie udało mi się przejść.

Czy twoje demo ma koniec? Czy może kończy się właśnie na tym etapie?

Może uznacie mnie za masochistę, ale gra w to króciutkie demo dała mi więcej frajdy niż te wszystkie call of druty razem wzięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności