Skocz do zawartości

Wiz: łazienka


routee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moi przedmówcy piszą, że niby nie powala bo szkło w kabinie itd, ale baaaardzo przyjemnie się ogląda - a to o to przeciez chodzi, dla mnie zdecydowanie na tak, jak by się chcieć przyczepić to cos by sie znalazło - ale poco jeśli całość j.w. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo przyzwoity. Lubię się czepiać szczegółów więc i tym razem dam upust. W łaziencu MUSI być wentylacja. Oczywiście ze względów estetycznych zakładamy, że jest ona na scianie gdzie stoi kamera. Druga wentylacja obowiązkowo w kabinie prysznicowej. Wiem, wiem, jest tam ale jej nie widać. Z drugiej strony wygląda na to, że masz grzyba na ścianie nad framugą oraz suficie ;) Papier toaletowy jest zasłonięty przez umywalke, prawda? Lampki luster włącza się od strony korytarza/sypialni? Gdzie jest gniazdko do depilatora/golarki? A miejsce na mydło? Wylewka tak bliko krawędzi umywalki to przy jej konstrukcji owalnej na zewnątrz jest katastrofą! Wyobraź sobie jak ładnie woda zbiera się u nasady umywalki i wsiąka w drewno. Na koniec sprawa podstawowa: nie widzę dokładnie jak jest ale poziom łazienki zawsze jest poniżej poziomu sąsiadującego pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem pełen podziwu dla ustawienia kadru - ładne proporcje i nieprzekłamana perspektywa. Co jest jak wiadomo problemem w małych pomieszczeniach. Dla mnie straszliwym!!

Dasz (na priva?) info o ustawienaich kamery i budowie planu? Miałeś tylną ścianę w scenie?

Jedynie co mogę powiedzieć, że to szkło trochę mało odbija (widać tylko odbicie intensywnego światła) i to się dość mocno rzuca w oczy. A reszta błędów widoczna dla maniaków (ja też nie umieszczam papieru w scenie:)) i tak każdy go sobie kupi...

 

No chyba że to projekt dla klienta do wykonania? To może mu te błędy merytoryczno-techniczne usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm bardzo ciekawy projekt - jestem pod wrazeniem :)

zaskoczyles mnie ta sfalowana powierzchnia, ciekawe, czy jest to mozliwe do zrealizowania w realu ... myslales moze nad tym, jak to zrealizowac? ruszt stalowy ? ;> i plyta gk na to? hmmm

pozdro

 

render daje rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności