Skocz do zawartości

P S P


Knysha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja posiadam, fajna jest tylko gierki troche drogie

osobiscie mam 3 world tour soccer, ktora byla dodana do konsoli, metal gear acid i loco roco.

ta ostatnia jest super, mga tez niezle, pileczka najslabsza ale tez nie jest zla.

Teraz pogrywam w rozne demka ktore sony udostepnia na necie za free i tez nie jest zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karty sobie nie zmienilem na nic wiekszego, wiec mam 32 mb. zmienie sobie moze po swietach, generalnie konsolke wygralem w jakims konkursie wiec z inwestycjami zawsze zwlekam ;p.

Filmy umd (spidermana 2 na umd wysylali kiedys gratis) i mp4 bodajze i muzyke mp3 odtwarza bez problemow. Ekranik jest wystarczajaco duzy i w dobrej rozdzialce zeby spokojnie na nim ogladac filmiki. Mp3 tez odtwarza, ale konsolke srednio sie upycha po kieszeniach (jak cos to wrzucam ja do kurtki albo plecaka i tajnymi drogami prowadze kabel do sluchawek ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczesliwym posiadaczem

 

Mysle że moge ci ją w 100% polecic ;) a gierki mozna na allegro tanio kupic ;)

 

Pozatym juz niedlugo wyjdzie na PSP GPRS. Juhuu :D

 

BTW, mam do sprzedania SSX: On Tour, także jak ktoś by chcial to GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha, imho psp kosztuje ~700-800pln ... Nie lepiej se kupić x'a360 ? Np. Wersja Core 1100pln :)

Wiesz moze to i fajne przenośne, ale widzisz niedawno na topie był Gb Advance, potem N-gage, teraz to... Serio za rok bedzie cos 100x lepszego i bedzie h--- :/

Ale jak chcesz, dla mnie to troche zadrogie jak na gaDŻet :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz moze to i fajne przenośne, ale widzisz niedawno na topie był Gb Advance, potem N-gage, teraz to... Serio za rok bedzie cos 100x lepszego i bedzie h--- :/

 

Zapewniam, że można tak powiedziec o KAZDYM sprzecie. Niestety, takie czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP'ka biore za 770zl - nie kupuje stacjonarnej {wii, xbox 360, ps3 - whateva} bo nie mam warunkow zeby grac - jesli bym juz kupowal stacjonara, to potrzebowal bym do tego dobrego telewizorka HD minimum 32" :}

 

Co do postrzegania PSP jako gadzetu - juz od dawna przymierzalem sie do kupna mp3 siakies. Wole dolozyc 400zl i kupic PSP'ka, ktory pomimo tego ze odtwarza mp3 i inne formaty audio, to dodatkowo odtwarza video no i gierki. Nie wspomne juz o wi-fi i ooooogromnej liczbie homegrow'ow dostepnych - typu komunikatory badz przegladarki www ;]

 

Obilo mi sie tez o uszy, ze niedlugo ma byc wypuszczona kamera + aparat do PSP ;] {albo juz wyszlo :D}

 

edit:

JonhZi - Ty bys tylko gral! Uwazaj bo skonczysz jak ten dzisiejszy ziomek z mcdonalds'a xDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha: tak juz wyszlo, pozatym juz jest chyba dostepny (jap) odbiornik GPS ale nie dam sobie glowy uciac :)

 

pozatym jako szczesliwy uzytkownik powiem ze w psp swietnie sie sprawdza w roli zabijacza czasu podczas dojazdu do szkoly/uczelni /pracy.

 

co do ceny to nie wydae mi sie ze placi sie duzo (wzgledem tego co sie otrzymuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobzre ze zmywarki nie ma i glebogryzaki jeszcze do psp...echh...no ale jak ktos nie ma na co talarków wydawac ...

 

Tablet mam, PS2 nie kupuje bo sie nie oplaca - tuz tuz jest premiera PS3, wiec poczekam az wyjdzie i kupie :)

 

bo gry to sie znudza za 15 dni

 

No to sie kupi nowe :] - 150zl to nie wydatek :D

 

.....to lepiej wejsc na wapstera i jakas jkaszane na tel sciangnac za 10 pln!;)

 

Wyroslem z tego jakies 5 lat temu - od czego jest usb i internet :D?

 

EDIT:

:X-em[2]: - UZYTKOWNIK! :D stary zabijasz mnie ;]

 

btw. czytalem gdzies na necie opis przerobienia kabelka i podlaczania normalnego odbiornika gps do PSP ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha -> a może warto poczekać do połowy 2007 i kupić następcę n-gage ? N-gage to niesamowity sprzęcior, jestem jego "szczęśliwym posiadaczem" ;) i polecam takie rozwiązanie każdemu. Czemu następcę n-gage ?

 

O ile sam n-gage nie był niczym szczególnym jeśli chodzi o sprzęt do grania (poprostu symbian w obudowie ułatwiającej granie) o tyle następca ponoć będzie posiadał rozwiązania sprzętowe przeznaczone specjalnie do grania.

 

Pytanie na które sobie odpowiedziałem myśląc nad zakupem n-gage:

czy lepiej mieć jedno, bardzo funkcjonalne urządzenie czy może 2-3 urządzenia które dadzą mi w zasadzie to samo (2-3 tzn. telefon, PSP ew. odtwarzacz mp3) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialem w lapskach to urządzonko!....hehe...kciuk mnie boli!:)no gafa jest zajefajna! wogole fajnie sie gra! troche przebrzydłe ustawienie przyciskow la mnie ale idzie sie przyzywczaic!....ech gdyby mniej kosztowalo......btw radze kupic odrazu karte pamieci 2 GB!;) w necie sa piraty ale maja po 1.8 GB max!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności