Skocz do zawartości

"Anatomia dla artystów" - gdzie kupić??


Georgas

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

chce kupić książkę "anatomia dla artystów" przeszukałem księgarnie internetowe no i tu jest problem, w żadnej księgarni nie ma tej książki do kupienia, w ofercie jest ale nigdzie nie jest dostępna, czy ktoś wie gdzie (najlepiej w internecie) mogę nabyć tą książkę??

 

jeśli ktoś ją posiada niech napisze pare słów czy warto kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a jaka wersje macie ?

 

ja mam Anatomie dla Artystow Sarah Simblet wyd arkady rok 2004 oryginał :

Anatomy for the Artist rok 2001

 

I moge tylko powiedziec tyle, kto nie ma niech załuje :))))))

Ksiazka genialna super opisy porady itp, zdjecia w super jakosci bo sama ksiazka duzaa :)

 

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety nic z tego, zamówiłem książke około 20 grudnia (niby była dostępna bo nie pisze że towar niedostępny) po 2 dniach dzwoni do mnie Koleś i mi mówi że nie mają aktualnie ale po nowym roku sprowadzą, to ja zadowolony :), dziś dzwonią że niestety nie ma w hurtowni, jest możliwość wydruku jej ale dopiero w okolicach połowy marca, to podziękowałem, a wydawca na maila nie odpisał :(,

 

ma ktoś jakieś pomysły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety nie zakupiłem tej książki bo nigdzie jej znaleść nie mogę :(

może ktoś ma i chce się jej pozbyć?? :)

 

Jedyne co pozostaje to czekac na druk lub zamawiac na amazonie anglojezyczne wydanie (choc koszty przesylki beda wysokie). Swoja droga na amazone dostaniesz wiele lepszych , ciekawszych pozycje o anatomi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

hmm, moze zrobią dodruk jak sie pare osób upomni ze mały nakład był :( Ja dzisiaj kupiłem w "rzanie" za 25 zybli anatomie dla artystów Daniela Cartera, 150 stron, prawie a4. niezłe to jest, wiele opisów lepszych od tego co jest w książce ktorej szukasz. Rysunki osobiscie mi nie podchodzac ale poszczególne cześci ciala sa opisane w sposób bardzo klarowny. Podoba mi sie to. A z anatomi jak szukasz mozesz jeszcze rozejzec sie za pozycja Josefa Zrzavego: Anatomia człowieka dla plastykow. To jest dopiero cos, jak gdzieś dorwiesz kupuj w ciemno, lepszej nie znajdziesz (no przynajmniej po polsku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności