Skocz do zawartości

Postać/Obiekt 3D: Kinder Surprise EXTRA-ROBOTS


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto model który zrobiłem z figurki którą znalazła moja luba w kinder-niespodziance którą ode mnie dostała :) Jest to jeden robot z serii EXTRA-ROBOTS. Praktycznie całość modelowałem tak że tylko patrzałem na figurkę, zrobiłem zdjęcia komórką na taką szybką referkę lecz nie przydały się za bardzo, tylko do skali oraz do jednego zagięcia :) Próbowałem tez odtworzyć pewne defekty na plastiku ale nie widać tego zbytnio :)) Model wraz z renderem robiłem 2 dni. Cały model to klasyczny edit-poly praktycznie z 2 plejnów i jednego sphera :) Render Time to praktycznie w każdym przypadku ok 16 min. Użyłem: 3dsmax + V-Ray + Photoshop + DOF Gen. Pro. Pozdrawiam FAlcom.

 

Edit:

-Cały model składa się z 7 części połączonych ze sobą, tak jak zabawka w rzeczywistości.

-Tło to podłoga wraz ze ścianą, miałem w zamiarze po prostu wyrenderować robocika na podłodze w pokoju :)

 

kindersuprise_robot1_FR06.jpgkindersuprise_robot2_FR06.jpgkindersuprise_robot3_FR06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Master czy wszystkie twoje odpowiedzi na dane wątki kończą się praktycznie tylko na nabijaniu ilości postów ?? Bo jak widze na każdym wątku w jakim się wypowiesz twoja odpowiedź nie jest zbytnio obszerna (1 max 2 wyrazy) dla mnie to troszke dziwne po co to chcesz wyprzedzić Marcina czy jak :P nie no ale jak by co to ja się nie czepiam :)) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master czy wszystkie twoje odpowiedzi na dane wątki kończą się praktycznie tylko na nabijaniu ilości postów ?? Bo jak widze na każdym wątku w jakim się wypowiesz twoja odpowiedź nie jest zbytnio obszerna (1 max 2 wyrazy)

Popieram! ja czasem miałem ochote napisać kiełbasie PM żeby sie spytać czy ma tak ***** w głowie czy co, nic mnie tak nie wnerwia jak te pedalskie odpowiedzi kiełbastera, idź na jakieś geyparty człowieku a nie pedalić sie na forum

 

 

 

///-----------------------///

 

To jest twój 84 post na tym forum. Chcesz, żeby był ostatnim?

 

Jesli masz problem z innym użytkownikiem zwróć się do niego za pomocą PM. Jeśli uważasz, że dana wypowiedź łamie regulamin lub jest niewłaściwa korzystaj ze znaku raportuj zły post[/B] report.gif

 

Kolejne prywatne nagonki na kogokolwiek na forum będą ostrzej nagradzane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram! ja czasem miałem ochote napisać kiełbasie PM żeby sie spytać czy ma tak nasrane w głowie czy co, nic mnie tak nie wnerwia jak te pedalskie odpowiedzi kiełbastera, idź na jakieś geyparty człowieku a nie pedalić sie na forum __________________

 

Dobra nie obrażaj kolesia, jest **********, ale można przecież to inaczej załatwić nie?

 

Model bardzo mi sie podoba, chyba kupie Kinder surprise, no ale na takie modelowanie to jeszcze musze spędzić troche czasu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno ale mimo wszytsko obydwie strony mają troszke racji :D "jest **********" nom szczere i prawidziwe, nie namęczysz się zbytnio, 2 wyrazy w każdym topicu, a puźniej wszyscy patrzą "ooo ile postów, pewnie jest znany i ceniony na tym ofrum itd itp..." Ale tutaj chya o to nie chodzi, chodzi o to by psiać szczerą wypowiedź oraz taką by pomóc drugiej stronie w problenie, a pisanie postów typu "bardzo fajne" albo "nie wiem" jest troszke bezsensowne...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jesli wam się coś nie podoba w postach Mastera Kiełbaster'a to dajcie znać moderacji. To co tutaj zrobiliście to jakaś paranoja.

Takie rzeczy załatwia się pomiędzy sobą a nie publicznie zmywacie brudy.

A juz na pewno nie popieramy obrażania i epitetowania użytkownika tego forum.

 

Falcom: rozumiem że może cię to denerowować ale spokojnie. To twój wątek więc staraj sie zachować jakiś porządek. Nie wdawaj się w słowne utarczki, zbaczając z głównego tematu jakim jest twoja praca.

 

FlooX: tego typu post nie wart jest kolejnego komentarza.

 

BigBen: proszę o przeczytanie PM.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Tweety :)) postaram się... No ale przynajmniej ktoś o tym powiedział :)) nie że bym się czepiał bo każdy ma wolną wolę ale moim zdaniem jest to po prostu śmieszne i tyle. Myślę że nie ma co pisać o tym i zamknąć całą sprawę, jak coś to jest w końcu PM. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności