Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed3d- sesja 4


Adek_CG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!

DraB--> prawdopodobnie do polnocy(dzisiaj)

jesli moge cos powiedziec to takie speedy sa troche bezsensu :)

gdyz niepokazuje to wogle umiejetnosci modelarskich(tzw nie dokonca) gdyz przewaznie sa to same primitywne obiekty typu cylinde tuba box sfera albo troche przeszksztalcosne i tylko sie liczy ilosc detali czym wiecej tym lepiej i taki modeling pokazuje tylko kto jak szybko potrafi takie cos robic :) co mi sie nie podoba tzw lubie jakies wyzwania a to to nie jest wyzwanie gdyz pakowac detale to mozna prywatnie :)

ok juz nie narzekam bo modele (wszystkie) sa swietne i mniej wiece takie same zwyciesca bedzie ten kto zrobil wiecej detali albo ciekawszy koncept wybral :) dalibyscie jakis fajjny temat ktory wymaga prawdziwych umiejetnosci modelera :)

odrazu mowie ze nie chce robic jakies wojny poprostu tak mi przyszlo do glowy :)

ps. zwazywszy na podobienstwo modeli bedzie problem z wyborem zwyciescy :)

ps. sam lubie takie detaliki ale nie jako speed :D

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 oczywiscie jest troche racji w tym co piszesz ... ale zawsze mozesz sobie przecierz wybrac droida humanoidalnego, takiego jak c3po

albo takiego ktory calkiem przypomina czlowieka (nazwy niepamientam :/), moim zdaniem to dobrze ze jest taki spory rozrzut miedzy tymi robotami

od tych najprostszych po te te trudniejsze bo dzieki temu praktycznie kazdy moze wziasc udzial;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Speed3D powinien byc czymś na rozluźnienie + rywalizacją. Speedy powinny byc takie żeby każdy mógł wziąć w nich udział i żeby bardziej liczył się pomysł (wykonanie oczywiście też)

 

nielot - jak chcesz sie sprawdzic to tak jak pisal Adek wez sobie cos trudniejszego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 - popieram z całego serca twoja wypowiedź, dzięki że ktos to w końcu zauważył. Nie chcę żeby to głupio zabrzmiało ale w poprzednim speedzie zwycięska praca była zrobiona mniej więcej w ten sposób (Adek_Cg - peace man :)) To jest nieporozumienie moim zdaniem. Wiele osób ostentacyjnie wyrażało swoje niezadowolenie z poprzedniego tematu a teraz jak mogą zrobić jakieś klocki lego to się rzucili jak sanitariusz na zwłoki. Nie dotyczy to oczywiście wszystkich.

 

Adek_CG - nie zgadzam się z tobą, moge zrobic coś humanoidalnego, zrobić 7 różnych prostych śrubek i nitów, skopiować każdy x70 i będą fajne detale, tak? Jak bardzo się to różni od ZBrusha? Że za szybko detale były robione? A tu co mamy?

W modelowaniu chodzi o to że jak z zaokrąglonej powierzchni wystaje jakiś element to powierzchnia ta się deformuje i trzeba się nieco namęczyć żeby wyglądała ok, a jak do takiej powierzchni dodasz po prostu jakiś element nie połączony z nią to co to jest? SKŁADANIE???

Może zrobimy konkurs kto z prymitywów zrobi najfajniejszy model, bo to właśnie tak wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Wy sapiecie... przeciez zasady sa proste wygrywajacy daje temat speeda i kto chce moze wziac udzial. jesli nie podoba Ci sie temat - poczekaj, w koncu ktos wymysli cos po Twojej mysli. zreszta... zrob te srubki, wgniec nas ponizej gruntu...

jesli dla Was modeling to tylko organika pozniej pochlastana w zibraszu to sorewicz.. ja sie w takim razie nie bawie :)

ep!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff, ledwo zdąrzyłem z umieszczeniem:P Hihi:) Mój droidzik, słabe zdjęcia miałem to trochę dałem się ponieść fantazji, mam nadzieję, że wybaczycie. Można powiedzieć, że pełne bite 3 godziny, bez kilku minut... Super są te Wasze prace! Gratki:) Pozdrawiam.

koniecgx0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności