Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2007


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

serwus :)

pecet. po pierwsze uwazaj na ustawe o ochrnonie danyhc osobowych :). po drugie, to sie kwalifikuje do posłania tego "wyżej". Stary, z tego wynika, ,że jak ktoś sprzed 10 dobrych samochodów, a jedenasty rozwalony, to jest niewinny, bo ma duży legalny dorobek :D Nie no, mysle ,że to wina akurat tego policjanta, lub teg okomisariatu. To jakieś kpiny. Do telewizji sie to nadaje. I nie wnikam o co chodzi - ale ot uzasadnienie jest jak z czeskiej komedii. nie daj sie :) Jak Ty sie dasz, to dalej sie tak bedzie działo .

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ehh teraz klasa maturalna; trzeba rok sie uczyć chociaz w zyciu.. :P aby wyjechać i.. wreszcie cieszyć się życiem.

 

Jedz do Anglii. Jak zaczna w Ciebie rzucac butelkami tylko dla tego ze jestes Polakiem to moze zmienisz zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a w kwesti dziecka ! Czlowieku uwazaj jak mozesz ciesz sie zyciem panienkami :D gumki cokolwiek bo jak wpadniesz to po uszy :) heeh od momentu gdy sie mala pojawila na nic czasu niemam a praca w domu hahaha jest prawie niemozliwa (przynajmniej od momentu gdy zaczela raczkowac:).

 

Jeśli przeczyta to twoja kobita to nie chciałbym być w twojej skórze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe stwierdzilem fakty ale nic nie chcialbym zmienic. Wszystko ma swoje plusy i minusy :) trzeba sie cieszy z tego co sie ma :).

 

ziomki ^^ :) mi chodzilo wyjechać zdala od .. rodziców ;P na studia; gdzieś w Polske :) ale za granice ofkoz tez kiedyś ;)

 

Jak chcesz skonczyc studia to nie lokuj sie w akademiku ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Predator nawet nie masz jeszcze pojęcia jak wiele już masz :-) tak trzeba sie cieszyc z tego co jest.

 

Jak dla mnie za dużo jest ładnych kobiet żeby wiązać się z jedną.

 

Dobry jest ten post z 'niewydymkami' xDv - z gumą można wpaść a ty bez gumy próbowałeś :D ?

 

btw - jestew w trakcie tatuowania nogi - pochwale sie jak bede miał finish

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stancje? To juz lepiej idz do akademika. Tam przynajmniej bedziesz mial wiecej swobody ;)

 

Chociaz... niektorzy sobie chwala. Ale ja w zyciu nie powtorzylbym tego bledu.

Z drugiej strony na pierwszy semestr mozna isc. Pozniej znajduje sie grupe kumpli i wynajmuje mieszkanie wspolnie ;) Jedynie sluszna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Predator nawet nie masz jeszcze pojęcia jak wiele już masz :-) tak trzeba sie cieszyc z tego co jest.

 

Jak dla mnie za dużo jest ładnych kobiet żeby wiązać się z jedną.

 

Dobry jest ten post z 'niewydymkami' xDv - z gumą można wpaść a ty bez gumy próbowałeś :D ?

 

btw - jestew w trakcie tatuowania nogi - pochwale sie jak bede miał finish

 

Hehe czasami czlowiek nie lubi byc skrepowany :) co do kobiet... dobra dobra trafi i twoja kosa na kamien :P.. Czekamy na tatuuu.

 

Stancje? To juz lepiej idz do akademika. Tam przynajmniej bedziesz mial wiecej swobody ;)

 

Chociaz... niektorzy sobie chwala. Ale ja w zyciu nie powtorzylbym tego bledu.

Z drugiej strony na pierwszy semestr mozna isc. Pozniej znajduje sie grupe kumpli i wynajmuje mieszkanie wspolnie ;) Jedynie sluszna opcja.

 

Dokladnie . a lepiej gdy najdejdzie czas idz w slady ludzi na tym forum i tutaj szukaj wspolokatorow.

 

ano :) w sumie racja ;albo grupę koleżanek ^^ :D

 

Z jednej strony kolezanki fajne ale uwierz mi nie chcialbym byc w twojej skorze jak kazda z wspolokatorek bedzie miala swoje dni... makabra :) (dla sprosotowania nie wszystkie :D ) bo zaraz poleci gradobicie od zenskiej strony forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw: wydaje się to dziwne, ale kobiety myślą, że do kina we dwoje chodzi się po to, żeby obejrzeć film :)

 

W ramach wyjaśnień - jak się idzie do kina to nie na film tylko do kina, a jak się idzie na film to się idzie na film :] Wszystko zależy od tego jak kto określi cel wizyty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom; miło było; nawet bardzo.. ale Grindhouse'a Tarantino nie polecam.. zwłaszcza z dziewczyną; "moja" (nie jestem z nią; to w sumie 1wsza "RAndka" :D) była wręcz 'zgorszona' ;/ ale to taki spontan był wiec nie miała mi tego za złe..

pozostaje lekki niesmak; bo po primo jej nie pocałowałem; po secundo nie poruszyłęm paru ważnych kwestii.. a rozmawialismy na laweczce w parku [ona ofkoz przytulona:P] z 2h po filmie... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności