Skocz do zawartości

Co nas kręci...


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym wolał nowego Vipera tunowanego przez Hennesseya;) Ok 1000 koni na tylną oś, na kole zamachowym ok 1200. Silnik - widlasta "dziesiątka" 8.3l plus 2 turbinki.

0-60 mph 2.2s

top speed 250+ mph (ok 415km/h :> )

1/4 mili w 9.7s przy ok 150 mph

 

Robi wrazenie:)

 

Jak to mówią miłośnicy musclecarow - there is no replacement for displacement ;)

 

a tutaj filmik z toru (1/4 mili)

http://www.computersales.com/images/hms975.wmv

 

 

----

edit

 

temu skyline'owi grzałka od pralki nieco się przechyliła ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba nowe prawa jazdy :D
Najsmieszniejsze jest to ze za granica nikt nie ma prawa zabrac ci polskiego prawa jazdy, nawet punktow nie dostaniesz (o ile jestem dobrze poinformowany)... tylko dosyc soczyste mandaciki trzeba placic :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.:|__//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\__|:.

A mnie kręci obserwowanie ludzi w tramwaju... to są dziwadła, ja wam mówie... ;)

jakie mają reakcje, zachowania, przyzwyczajenia... wypas!

Stary dobry rock jeszcze mnie kręci.

Taka jedna laska ze szkoly mnie kreci, ale to inna historia.

"świńskie" poczucie humoru tez mnie kreci.

I jak chyba juz kiedys pisalem rozmowa z drugim człowiekiem.

 

Jak widac sporo rzeczy mnie kreci - zakrecony ze mnie człowieczyna.

Myślcie inaczej, kupujcie marchewki! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kreci dj'ing. Gram juz od dluzszego czasu. Moj styl to house - latin -> progressive. Sprzetu chwilowo jako takiego nie mam, ale na osiedlu zawsze znajduja sie wolne chwilowo gramce. Te na zdjeciu to Numark 1550 i mixer 950. plyt mam dopiero kolo 20 ale powoli sie rozwijam. Gram juz od kilku lat. Oto fotka:

 

i.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak spytam, z czego są zrobione płyty do tego całego dj'ingu. Nie wyobrażam sobie żebym mógł tak traktować zarówno własnoręcznie wyremontowany gramofon z niemiecką igłą jak i czarne płyty quadro Tangerine Dream i Jethro Tull ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłącze sie tu do illy zajmowałem się tym w czasach licealnych i na 2 pierwszych latach studiów (DJ VooDoo Fe-tysz) i nie ma nic lepszego przynajmniej nie zanm lepszedo uczucia jak rozkręcić dziki tłum to niczym niepochamowanej zabawy. Kiedy wszyscy bujaja się lub skaczą w rytm jaki im zadajesz sposób w jaki zbierają sie po kazdym skreczu to jest naprawde extaza trwająca od 23 do 2 nad ranem - nieprzerwanie dodam.

a kiedy wychodzisz pakujesz sprzęt do bagażnika odpalasz silnik - wyobraź sobie że słyszysz 420 konne V8. Później zmusić tego potwora by zawiuzł cie do domu i już jestem w raju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jara broń palna :D

wychowałem sie obok (obecnie juz byłego) poligonu wojskowego i za małolata biegalismy z kolegami popatrzec na zolnierzy jak biegaja, kiedys za pryte dali nam pobawic sie kalaszem (bez magazynka ofkorz) i od tej pory zakochałem sie w broni.

A teraz jestem juz prawie zolnierzem i juz niedlugo postrzelam sobie z berylka :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności