Skocz do zawartości

Co nas kręci...


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 336
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A mnie kręci muzyka. Moim idolem jest Bruce Dickinson. He, doczytałem się, że też ma na imię Paweł i też jest \"wcześniakiem\':D Słucham też Nigtwisha, pro paina i wiele wiele innych! Oprócz tego kocham łazic po górach! Otatnio obejrzałem sobie film pt. \"Extreme\" ...he chyba juz z 5 razy - polecam, niezły czad i jakie sceny jazdy na dechach! :)Tego chciałbym spróbować!!!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle motocykle motocykle od lat mialem juz ? powyzej 25 sztuk przestalem liczyc ale to sa doswiadczenia od lat . Pierwszy motocykl ktory mialem to wsk jakies 22 lata temu ale prawko mam od 88 roku ,teraz 996 R Ducati ale najbardziej cenie enduro po mazurskich lasach.Nie ma to jak 150 km/h miedzy drzewami.Acha widzialem Iron Maiden w Warszawie w 1984 na Torwarze to mnie kreci po dzis dzien AAAAAACH TO BYLY CZASY szkoda ze bez maksa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Errrrrrrrniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, masz Ducati 996R ?????? aaaaaaaaaaaa !!!! gdzie mieszkasz ???? zaraz wpadnę !! :D;) ja też kocham motocykle :) jakiego masz enduro ?? mi się zawsze marzył Kawasaki KMX 125 (jak na poczatek :)), a jeszcze wcześniej bardzo chciałem motorower Derbi Senda :D a w sumie jedyny dwuślad jakim kierowałem to był krążownik szos typu Ogar 200 :P jako pasażer miałem jeszcze przyjemność jechać Suzuki Marauderem :)

 

pozdrawiam [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie kręci rozmowa z drugim człowiekiem,

serio, gdy rozmowca jest mądry i ma sporą wiedze to można sporo wyniesc z takiej rozmowy...

pozatym ostatnio polubilem kontakt osobisty z czlowiekiem, a nie przez neta... w ten sposob czlowiek staje sie inny, chyba lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Maetusz.. teraz to pojechałeś :) faktycznie... nic nie jest w stanie zastąpić prawdziwego życia, zmysłowego, namacalnego... najlepsze symulatory virtulane nigdy nie będa w stanie (mam taka nadzieję, bo byłoby straszne, gdyby można się podpiąć pod kabel, stworzyć sobie rozmówce i rozmawiać z nim tak jak z żywą osobą)... pozdrawiam gorąco i życze jak najwięcej ciekawych doświadczeń interpersonalnych w Twoim zyciu...

co mnie kręci?

nowe, trudne wyzawnia... bardzo mnie mobilizuja i dużo ucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z Mateuszem i Krisem, jakoś szczególnie mnie to nie kręci, może za mało inteligentnych osób z nam, z rozmów z którymi mógłbym coś wynieść, ale racje chłopaki mają.

 

MRCN :D, rozwijaj swoją pasję, może znajdziesz pracę w tym sektorze.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio na tvn turbo program top gear i spadłem z krzesła jak zobaczyłem to:

 

photoExt2_big.jpg

photoExt8_big.jpg

photoExt1_big.jpg

 

I do tego jeszcze ta maska otwierająca się po bokach, jak w starych samochodach z lat trzydziestych ubiegłego wieku :cool:.

Silnik xv16 o pojemności 13,5 litra. 1000 koni mechanicznych, napęd na 4 koła oraz waga ponad 2 tony !! Po prostu dzieło sztuki. Ten samochód będzie mi się po nocach śnił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie niesamowity, ma cos w sobie, te cyferki (\"Silnik xv16 o pojemności 13,5 litra. 1000 koni mechanicznych, napęd na 4 koła oraz waga ponad 2 tony\") tez niezzle sie prezentuja. linia nadwozia wypasiona ogulnie zaczynam na niego zbierac :)

 

tak sie przypatrzylem jeszcze raz i stwierdzam ze ma niesamowite swiatla :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie rozumiem:) Zdecydowanie. American musclecars 4 ever!

Mnie bardziej kręci to autko:]

viper.jpg

W każdej wersji, w każdym kolorze. Ale czerwony rt/10 rocks:]

PS: Nowy Viper to już nie to samo IMO:/ A szkoda...

 

edit

zmieniłem obrazek na mniejszy;)

edit2

jeszcze jedna zmiana:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzyku mash racje...całkowity badziew...a na środku pionowyc wydech mnie poprostu rozwalił tak samo jak halogeny czy bodaj co to jest nad głównymi światłami z przodu jak i z tyłu...chyba że to wogóle są kierunkowskazy ;] Wieeelkie :) Boshe jak pontiak z takim wspaniałym dorobkiem mógł tak spiepszyć samochód...heh...zresztą nowe fordy tesh z wielkim dorobkiem piepszą bryły swoich furaży...ja spadam do swojego \"wyimaginowanego\" camaro 3 generacji :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie kręci:] Tylko ta cena - 480$ :/

http://www.traxxas.com/REVO/revo-intro.htm

Autko jak dla mnie super, bardzo ciekawe zaprojektowane zawieszenie, dzieki któremu środek ciezkosći jest położony nisko. A to sprawia ze model jest stabilny. A przy prędkości ok. 70km/h to jest ważne:D Ale jak na razie to tylko sfera marzeń... Tyle kasy nie wydam na \"zabawke\".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mnie kręci moja dziewczyna... [hoho, jak pewnie niektórzy wiedzą kobieta potrafi facetem zakręcić, przykręcić i nakręcić (natchnąć) do pracy :D ]

 

Jak to ktoś mądry na forum napisał, kobiety mijają, pasja/hobby/zamiłowanie zostaje.

 

Moim uwielbieniem są gitarki. Uwielbiam brzmienie, wygode grania, wygląd i TO COŚ Stratocasterów. Codziennie gram na swojej (niestety) kopii, ale wierzę, że kiedyś kupię sobie (lub dostanę :)) prawdziwego amerykańskiego Strata. Tak jest! American muscles and american guitars rule!

 

0117402_md.jpg

[Zdjęcie duże big res.]

 

Prócz tego kręci mnie muzyka. Rock, rock, rock, hard rock i wszystko dookoła.

Ale oprócz rocka kręci mnie też muzyka filmowa. Ostatnio dorwałem dwupłytowe Hans Zimmer - Greatest Hits. Zbiór 23 wspaniałych utworów. Polecam - niezastąpione przy pracy i jako inspiracja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by kozioo

To mnie kręci:] Tylko ta cena - 480$ :/

http://www.traxxas.com/REVO/revo-intro.htm

Autko jak dla mnie super, bardzo ciekawe zaprojektowane zawieszenie, dzieki któremu środek ciezkosći jest położony nisko. A to sprawia ze model jest stabilny. A przy prędkości ok. 70km/h to jest ważne:D Ale jak na razie to tylko sfera marzeń... Tyle kasy nie wydam na \"zabawke\".

 

 

 

no kozioo , ten modelik jest niezły , u mnie kiedyś przed (jakies 20 m ) szkołą odbywały się ogólnopolskie wyscigi autek,

a koles przyniusl takie co z górki wyciąga 125 km/h!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności