Skocz do zawartości

Postać 3D: Bestia [KONIEC]


czarodziej3D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i chciałbym uchylić trochę tajemnicy postaci nad którą kończę prace. Mam niemal cały korpus ale na razie tylko głowa. Jak widzicie troszkę "bajkowa" ale właśnie o to chodzi.

Jak dobrze pójdzie to skończę dziś przed północą.

 

[ATTACH]41187[/ATTACH]

 

[ATTACH]41188[/ATTACH]

 

[ATTACH]41189[/ATTACH]

 

[ATTACH]41190[/ATTACH]

 

[ATTACH]41280[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!!

mi sie niepodoba :)

a taraz do rzeczy:

jakby zamknal usta to dolna warga by mu sie skonczyla w polowie gornej a tak nie moze byc czyli cofnij gorna warge albo do przodu dolna

policzki do wymiany wygladaja jakby mial jakies bomble na kosciach policzkowych i chyba troche one za male

nos za osty tzw dzirku za ostre daj je miekksze :)

wargi gorna i dolna jakies dziwne

broda za kwadratowa i za szeroka koncowki jej jakies dizwne jak jakies garby :D

jesli chodzi o dziury piszesz ze na uszy jak tak to zdecydowanie za wysoko i zablisko twarzy ucho powinno zaczynac sie za linia rzuchwy :)

glowa ma ogolnie duuuzo bledow modelarski :)

tyle odemnie :)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jakby się nad tym głębiej zastanowić to nawet bajkowa postać, żeby była wiarygodna, musi być stworzona z zachowaniem pewnych zasad anatomii...

 

No ale pożyjemy zobaczymy ;) No i nie wiedziałem, że moja wzmianka o rogach może wpłynąć na wizerunek tej postaci :D Moim zdaniem z rogami fajnie by wyglądał, bo jego głowa zwęża się ku górze i takie szerokie rogi nieco by ją zrównoważyły, ale to moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie podoba:) taki fajny poteorek bedzie hehe. przypomina mi tego włochatego z "Potwory i spółka" tylko z różkami :P.

zrob mu duze zęby takie jak ludzkie i bedzie fajny.

Różki takie małe jak Busiu mówił.

Tylko zmień mu NOS bo psuje całą postac. niech bedzie np. bardzo wykrzywiony. ten nie pasuje do tego potworka jest zbyt ludzki;) dał byś taki szeroki zabawny nos:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

fajnie wygladaja nogi od kolana w dol ale tylko od przodu :D

reszta taksobie

ps. co ty masz, ze ciagle robisz obwisle cyce :D

 

hehe cyc'e jak cyc'e jeden lub baloniki drugi obwisle widac on lubi obwisle [joke]

 

Apropos pracki bardzo ciekawie sie zapowiada choc wedlug mnie glowa i tutlow niepasuja do tego typu odnozy :D. Zgadzam sie z nielotem od kolan w dol nogi bardzo ladne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, wykonanie ok błędów nie widać, ale pomysł trochę mi nie podchodzi. no i ta duża ręka wygląda jakby była tylko zeskalowana a to chyba nie tak powinno być.

 

niemniej gratulacje w związku z ukończeniem modelu :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze i mort trochę masz rację. Nie wyszło bo jednak pewne braki w umiejętności modelowania rąk i nóg wyszły. Ale jak powiedziałem każdy model czegoś uczy ten mnie dużo nauczył. Tak przy okazji to robiłem go bez żadnych fotek tak po prosto siadłem i modelowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja może napisze tak: bać to się tego nie boję...ale się pośmiałem to na pewno!Zwłaszcza jak sobie pomyslałem że ta bestia może przez kształt rąk wygląda mi na mocno upośledzoną.Co nie znaczy, że modelowanie mi sie nie podoba-podoba sie i to bardzo...ino sama postać budzi....uśmiech na paszczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec Czarodzieju3D mozna robic wiele mało pokazujac :), w twoim przypadku wlasnie tak to wyglada :) proponuje zrobic jeden a porzadny model !!! napewno wiecej sie przy nim nauczysz niz robiac takie modele co do tej pory robisz !!! powodzenia Czarodzieju3D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności