Skocz do zawartości

Teczka 2D:slizgi


slizgi

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem ze od nowego roku coby jublu i chaosu nie robić, trzeba założyć watek, i wrzucać wsio w jedno miejsce, ot tak najlepsze wyjście chyba... :) A wiec... :)

 

deep autumn

 

pierwsza pracka po dłuższym okresie, na nie swoim kompie, intuos3 i painter 9.5, do druku w a3, pozdrawiam...

 

deep_autumn.jpg

Edytowane przez slizgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki, no co do dziewczynki, to się ciesze że wyszła mi taka niż jakiś troglodyta jak to zwykle bywa u mnie z postaciami, dorobiłem ją w ostatni wieczór przed oddaniem pracy do druku, bo czegoś mi w całości brakowało a ona chociaż w iluś tam procentach dala życia pracy. Wpienia mnie że miałem mało czasu, bo sporo detalu można by dołożyć, i zrobić coś z tym że praca leci na lewo(jakoś w trakcie tego nie zauważyłem ;/ ), no ale co zrobić, czas nie był nigdy sprzymierzeńcem tylko wrogiem....

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Very nice pracka-podoba się bardzo!:) jak dla mnie mógłbyś wyżucić dziwczynkę i dodać gdzieniegdzie trochę kontrastu,cieni,głębi (w szczególności przy pierwszym drzewie, kompozycja narzuca, że jest to takjakby pierwszy plan, a namalowany jest tak jakby był conajmniej drugi, przydałoby się podkreślić go, wyodrębnić bardziej), lub zostaw dziewuszkę, ale do tego co powiedziałam dołóż jeszcze jak dla mnie większy focus na nią (chodzi mi o focus kolorystyczny i kontrastowy, też zaznacz ją wraz z 1-szym planem), bo na razie wszystko mówi odbiorcy, że ma czytać każdy objekt jako jedność, więc wrażenie jest, jakbyś chciał by dziewczynka była tak samo ważna jak listki na drzewku albo trawka, jak część tła...

 

co do smoka-NIE MAM ZARZUTÓW:) :D

jakbyś dał na gg, to mam dla Ciebie coś fajnego, apropos smoka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności