Skocz do zawartości

Wiz: pokoj


misoni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawy projekt. Wszystko wyważone. Niby minimalizm, ale ma charakter. Materiał sofy nieco myli. Chwilami wydaje się być skórą, a kiedy indziej podobnem zamszu/pluszu. Drewno w otoczeniu piekarnika/ów? ma dość wyraźny wzór i barwę, czy aby nie za mocną? Podobnie jak stół(?) w części salonowej.

Z kolei jeszcze wracając do części kuchennej, nie pasują mi tam książki, mimo że są, jakby po bezpiecznej stronie;)

Pytanie mam co do lamp sufitowych;) Możesz powiedzieć jak je robiłeś?;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki...sofa jest z obiciem zamszowym. Kocyk z archmodelsow wiec nie poprawie..:D,chyba ze chodzi o material.. lampy z netu sciagniete, ale pewnie pytasz o swiatlo - wstawiane w photoshoipie z obrazka jakiejs swiecacej lampeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki...material sofki to tekstura zamszu fresnel reflection cos kolo polowy, glosy 0,5 i zdaje sie obnizone subdv do 4 czy 6. To tak z pamieci. jak cos moge moge pozniej wrzucic screena bo teraz nie mam jak....pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjj Chalekk Michalek..:) przceiez mogles mi to na pecie powiedziec;) ..Niestety nie wiem jak....zapisuje w photoshopie dla weba i taki obrazeczek wlasnie zeby sie zmiescil w 78 kb tak sie kompresuje...wiem wiem mozna wrzute zrobic...usciski..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności