Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Studio


oo79

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladajac rozne strony z renderami natknalem sie na obrazek ktory spowodowal tego wip`a.

 

koncepcja- pomieszczenie w ktorym mozna sobie muzyki posluchac i poogladac panorame za oknem.

 

wstepny render:

2kopiany5.jpg

 

i siedzonka

poangfotel02pg5.jpg

 

update jeszcze dzisiaj...

 

i oto on:

23478746vf3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm nie wiem czy otwarta przestrzen jest dobra do sluchania muzyki:p no ale nawet ladnie wyglada;] drugi render ci sie cos pzrepalil;]

edit:

yyy chyba ze tam szyby sa:D jak tak to ich nie widac zbytnio:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak miniaturki w poscie.

 

pierwszy render duzo lepszy niz update, chyba ze ten pierwszy to oryginal na ktorym sie wzorujesz, tak czy owak wywal znak wodny bo tylko denerwuje.

krzeselka calkiem fajne choc nie podoba mi sie profil oparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli o akustyke chodzi to pomieszczenie jest do niczego, nawet jak nie będzie otwarte tylko przeszklone., Poza tym nikt nie postawi głośników Hi-endowych na słońcu - tyle co do praktycznej strony. Co do Renderu to masz złe proporcje w stosunku do konceptu - zbyt niskie pomieszczenie i fotele za duże - sczególnie siedzisko zbyt długie

 

 

-----edit do postu poniżej

 

w takim razie render z pierwszego postu bardziej mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta koncepcja to moja, pomieszczenie jest otsamo xD ale wydawal mi sie do kitu :/ wiec ustawilem inaczej kamere i render...

sa tam szyby miedzy kolumnami. fotele tez wydawaly mi sie za duze ale okazalo sie ze sa w dobrych proporcjach :P

glosniki moga sobie byc na sloncu bo gosciu ma tyle kasy ze kupi sabie za tydzien nowe xD

 

kolejna probka

 

88586222ux8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BigBen

Szwy na fotelach są super, będziesz musiał zmienić połączenie szyby z tymi filarami, troche by tam wiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z autobaca mam ustawione czeste robienie tego ustrojstwa, to chyba z powodu pliku stron. , zwiekszylem go i teraz jakos idzie, zobaczymy w nocy .

ostatni render, jeszcze pasuje wersje nocna zrobic nie?

 

 

16kopiakh1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie dla materialowcow.

dlaczego na szybach refleksy od zaslon sa pokropkowane, czy to zalezy od materialu szkla? ilosci subv w refrakt?

 

marisz90- znaki daje for fun, fotel nie musi ci sie podobac wazne, ze mi sie podoba ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BigBen

Widze że poprawiłeś szpare pomiędzy szybą a filarem, wygląda super ta scena, jak dla mnie bardziej mi się podoba wersja z morzem czy jakąs polaną w tle, nie wiem co tam jest, góry jakoś mniej mi się podobają, odciągają wzrok od wnętrza studia, ale to wkońcu twoja praca. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BigBen- cenna sugestia, zmienilbym to ale to zdjecie pochodzi zokolic wiec je zostawie. faktycznia zmiana tla na spokojniejsze spowodowalaby wieksze zainteresowanie interiorem. zastanawiam sie jeszcze nad podloga drewniana czy nie zmienic na jakis wlochaty dywan np. czerwony ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ładne ale troche tu pusto i nie podoba mi sie widok za oknami , moze sciany lepiej zrobic inne niz sufit ewentualnie dac odsep z 15 cm od góry

 

P.S Fajny sufit, z czego on jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności