Skocz do zawartości

[Architektura wnętrz] Biuro firmy deweloperskiej


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Skromnie i nowoczesnie - podoba mi sie :]

 

Robisz tak na opak wnetrza swoich projektow - to bardziej mi pasuje na wnetrze wczesniejszego domu pogrzebowego i na odwrot ;]

 

Fantastyczny material szkla, grain smakowity ale w tym przypadku sufit wyglada jakby byl pokryty wykladzina :]

na ostanim renderze jakies dziwne refleksy sie wkradly na leflektory w suficie

 

Pani za lada troche plaska jak na moj gust ... i nie chodzi o budowe ciala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam SansSerif-a

 

Jak byś się nie podpisał pod tą praca to i tak bym wiedział że to Twoje. Wyrobiłeś sobie charakterystyczny styl. Co to biura to ja bym wsadził więcej półek na dokumenty czy coś tam ale to tylko moje takie skromne zdanie. Bardzo dobry pomysł z tą półka szklaną w której znajduje się makieta budowli. Może zamiast firanek pasowały by ciemne pionowe wertikale. To biuro znajduje się w jakimś pawilonie? Praca bardzo dobra

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troche bidnie ta pani tam wyglada...taka malutka.pozatym fajny klimat.podoba mi sie to pomieszczenie za szklem i makieta w glass boxie.

co to jest to drewno na meblach?...jakas okleina?

[edit]

ta tafla szklana to chyba tak nie wyda.zadnych laczen nie dales a scian chyba nawet nie dotyka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie standardowo, zamyka wszelkie pytania. Sam projekt bardzo spójny i mający fajny Klima, osobiście, co najbardziej mi się podoba w tym projekcie to, to, że wchodząc ta miał bym uczucie jak bym wchodził do innej, bajki, innego świata kurcze to jest naprawdę super. Niesamowicie ciepła atmosfera, co na pewno będzie sprzyjała podczas zatwierdzania kontraktów z korzyścią dla dewelopera,

Co do samego przeszklenia u ciebie wyszło bardzo lekkie, same szkło, w rzeczywistości pojawi się więcej okuć ( listwy dormy nie sprawiają wysokości 5 cm.) mocowanie do drzwi też inaczej będzie wyglądało i jestem ciekaw jak jest wysokość ty pomieszczeń;) tego typu szkła robione na max 250 mocowanie samego profilu do sufitu podwieszanego jest nie lada problemem, ze względu na ciężar szkła, jak i sztywność całości Kon. Osobiście chyba bym zrobił przesuwane..No i te parapety nie mam pojęcia jak są mocowane, bo chyba nie do ramy/kurtyny. Okiennej.

 

Pozdrawiam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spasujcie z tym szkłem bo huty nie wyrobią;) Bardzo ciepłe wnętrze, co jest tutaj zasługą głównie drewna, które swoją kolorystyką równoważy surowy modernistyczny styl (ale napisałem,sesese). Przyczepiłbym się do rozwiązania oddzielenia poczekalni od części do prowadzenia rozmów. To powinno być wyraźnie oddzielone, bez wizualnego kontaktu tych dwóch przestrzeni, w każdym razie całkowite przeszklenie to moim zdaniem w tym przypadku błąd.

Pozdrawiam, tylko 'pozazdrościć' materiałów, skąd wy to bierzecie?;) Drewno, marmury, piękne ściany, ech;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiłbym się do rozwiązania oddzielenia poczekalni od części do prowadzenia rozmów. To powinno być wyraźnie oddzielone, bez wizualnego kontaktu tych dwóch przestrzeni, w każdym razie całkowite przeszklenie to moim zdaniem w tym przypadku błąd.

 

myśle że w tym przypadku dużo do gadania miał inwestor ;] (ale jak to bywa, mogę się mylić)

 

Bardzo ładne biuro :) Pani za ladą chyba została przytłoczona przez te cardany (o ile to modluar). Bardzo podoba mi się połączenie wykładziny z betonem i drewnem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

v.1

 

projekt architektury wnętrz - http://www.lampeluna.pl

fenomenalne malarstwo - http://www.wloskowicz.pl

makieta projektu budynku - http://www.tamizo.pl

 

To pierwsza wersja tego samego projektu. Z trzecią wersją kome zdezerterował do innego wątku :)

 

Na wizualizacjach pokazana jest tylko część oficjalna, przeznaczona do spotkań z klientami. Czyli jest to bardziej showroom niż biuro. Lokal jest bardzo mały. Powierzchnia prezentowanych pomieszczeń ma mniej niż 40m2.

 

C&C are welcome ;)

którą wersję byście wybrali?

.

.

.

polonia101fo1.jpg

.

.

.

polonia102cz1.jpg

.

.

.

polonia103ly1.jpg

.

.

.

polonia104rc5.jpg

.

.

.

polonia105ti8.jpg

.

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sensie Szeryfa :D. Mnie sie zdecydowanie bardziej podoba pierwsza wersja. Wyglada na klarowniejsza i "czystsza" przez dobrane materialy. Druga, zwlaszcza pomieszczenie "za sciana" ma cos z sali przesluchań ;) Najprawdopodobniej przez ciemniejsz tonacje i bardziej mroczne oswietlenie. Kolorystyka bombowa, materialy rowniez. Wg mnie wszystko absolutnie do siebie pasuje.

P.S. Jak mozesz to daj namiary na texture podłogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności